Povezane vesti

De nirovog unuka zatekli na stolici bez znakova života: Danima se nije javljao, pronašao ga prijatelj

De nirovog unuka zatekli na stolici bez znakova života: Danima se nije javljao, pronašao ga prijatelj

Večernje novosti 04.07.2023
U PONEDELjAK ujutru objavljena je vest da je unuk holivudskog veterana Roberta de Nira, Leonardo de Niro Rodrigez (19) pronađen mrtav u svom stanu u Njujorku. Foto: AP Izvori bliski "TMZ-u" rekli su da je u toku istraga. Prema saznanju "TMZ-a", pored… »
De Niro: Duboko sam uznemiren zbog smrti unuka

De Niro: Duboko sam uznemiren zbog smrti unuka

RTV 04.07.2023
NJUJORK - Američki glumac Robert De Niro izjavio je da je duboko uznemiren zbog smrti Leonarda De Niro Rodrigeza (19). Telo Leonarda je, prema pisanju američkih medija, pronašao prijatelj u njegovom stanu u Njujorku u nedelju popodne, prenosi britanski… »
DE NIRO: Duboko sam uznemiren zbog SMRTI MOG VOLjENOG UNUKA LEA

DE NIRO: Duboko sam uznemiren zbog SMRTI MOG VOLjENOG UNUKA LEA

Dnevnik 04.07.2023
NjUJORK: Američki glumac Robert De Niro izjavio je da je duboko uznemiren zbog smrti Leonarda De Niro Rodrigeza (19). Telo Leonarda je, prema pisanju američkih medija, pronašao prijatelj u njegovom stanu u Njujorku u nedelju popodne, prenosi britanski… »
Sve ukazuje na to da se predozirao Isplivali jezivi detalji istrage, policija našla beživotno telo unuka Roberta De Nira u…

Sve ukazuje na to da se predozirao Isplivali jezivi detalji istrage, policija našla beživotno telo unuka Roberta De Nira u…

Alo 04.07.2023
Leandro De Niro Rodrigez (19), unuk Roberta De Nira, pronađen je mrtav u svom stanu u Njujorku, a vest o njegovoj smrti objavila je juče Drina De Niro, ćerka slavnog glumca. Izvori bliski "TMZ-u" rekali su da je u toku istraga i da se svi dokazi… »

Vesti dana »