Povezane vesti

Šutirao automobile, lomio retrovizore, čak nasrnuo i na devojku: Muškarac na Karaburmi pravio haos po ulici

Šutirao automobile, lomio retrovizore, čak nasrnuo i na devojku: Muškarac na Karaburmi pravio haos po ulici

Telegraf 05.07.2023
Jedan od prolaznika, uspeo je da zabeleži svojim telefonom ovo delo i odmah je upozorio građane putem instagram stranice Moj Beograd. Sinoć je u Beogradu na Karaburmi, u Ulici Marijane Gregoran zabeležen snimak, koji u isto vreme izaziva bes i jezu… »
"Taj Manijak je juče probao da me napadne na Slaviji, nekim devojkama je otkinuo retrovizor" Šutirao je automobile na…

"Taj Manijak je juče probao da me napadne na Slaviji, nekim devojkama je otkinuo retrovizor" Šutirao je automobile na…

Alo 05.07.2023
Ljudi na društvenim mrežama ostali su šokirani zbog ponašanja jednog mlađeg muškarca sa Karaburme. Ljudi su ga snimili kako šutira automobile. Snimak na kom se vidi kako on nogama udara u parkirana kola podelilo je mnogo ljudi. A izgleda da to nije… »
Sraman snimak sa Karaburme Čovek brutalno šutira automobile na parkingu (video)

Sraman snimak sa Karaburme Čovek brutalno šutira automobile na parkingu (video)

Alo 05.07.2023
U beogradskom naselju Karaburma građane je zatekao šokantan prizor kada je jedan muškarac počeo da šutira i udara automobile koji su stajali parkirani. Na snimku koji je objavljen na Instagram stranici "Moj Beograd" vidi se nepoznati muškarac kako… »

Vesti dana »