Povezane vesti

Devojke joj pisale da je ružna, ona ih urnisala komentarom! Rada raspalila na mrežama - "Žao mi je što ste opterećene"

Devojke joj pisale da je ružna, ona ih urnisala komentarom! Rada raspalila na mrežama - "Žao mi je što ste opterećene"

Mondo 05.07.2023
Pevačica Rada Manojlović "snimila video edukativnog karaktera" devojčicama koje su joj pisale da je ružna. Pevačica Rada Manojlović "snimila video edukativnog karaktera" devojčicama koje su joj pisale da je ružna Pevačica Rada Manojlović došla… »
Rada Manojlović na infuziji: Pevačica se oglasila - Bolesna sam, iscrpljena, neispavana

Rada Manojlović na infuziji: Pevačica se oglasila - Bolesna sam, iscrpljena, neispavana

Večernje novosti 05.07.2023
PEVAČICA Rada Manojlović progovorila je o zdravstvenom stanju nakon što je na Instagramu objavila video na kojem je na infuziji, te je rekla da prima terapiju zbog bolesti. Foto: TikTok printskrin - Ovo sam htela da vam kažem, snimak iz auta, za koji… »
"Bolesna sam, zato tako izgledam": Rada Manojlović objavila fotku sa klinike, pa brutalno odgovorila na uvrede: Otkrila sve o…

"Bolesna sam, zato tako izgledam": Rada Manojlović objavila fotku sa klinike, pa brutalno odgovorila na uvrede: Otkrila sve o…

Blic 05.07.2023
Pevačica Rada Manojlović progovorila je o zdravstvenom stanju nakon što je na Instagramu objavila video na kojem je na infuziji, te je rekla da prima terapiju zbog bolesti. - Ovo sam htela da vam kažem, snimak iz auta, za koji me čašćavate uvredama… »

Vesti dana »