Povezane vesti
Stefan Krkobabić: Bez debate nema jedinstva
Telegraf 05.07.2023
"Elem, slobodna debata, istinski dijalog, kritičko mišljenje i nezaobilazna valjana alternativa. To je imperativ PUPs-a, rekao je Krkobabić. Obraćanje Stefana Krkobabića, šefa poslaničke grupe PUPS-a, Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i… »
Stefan Krkobabić: Bez debate nema jedinstva
Beta 05.07.2023
Poslanik Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera - Solidarnost i Pravda Stefan Krkobabić izjavio je danas za skupštinskom govornicom da se Srbija nalazi na jednom od najsudbonosnijih raskršća u istoriji i da nije vreme za podele… »
Stefan Krkobabić: Bez debate nema jedinstva
Radio sto plus 05.07.2023
“Valja nam odabrati pravi put. To naše sudbonosno raskršće je naša južna pokrajina – Kosovo i Metohija. Da bismo našli taj pravi put, neophodno nam je – jedinstvo. Kako do tog spasonosnog nasušnog jedinstva? Samo kroz debatu”, rekao je Krkobabić, a… »
Vesti dana »

Sneg izazvao probleme širom Srbije: Više hiljada stanovnika ostalo bez struje, u Ivanjici vanredna situacija
NIN pre 33 minutajoš 112 povezane

Postavljene ograde ispred Skupštine Novog Sada pred početak sednice, zborovi najavili protest
Danas pre 2 satajoš 14 povezanih

VIDEO Brzi voz za Suboticu prošao kroz Petrovaradin bez zaustavljanja: U njemu Vučić, Mesarović, Sofronijević
Radio 021 pre 3 minutajoš 29 povezanih

Puštena na slobodu četiri parlamentarca koji su bili na flotili za Gazu
RTV pre 2 satajoš 13 povezanih

'Teroristički napad' u Mančesteru: Ubica je Britanac sirijskog porekla
BBC News pre 38 minutajoš 15 povezanih