Povezane vesti
"Očekujem da neće biti problema": Šapić najavio nastavak radova na novoj autobuskoj stanici na NBG od ponedeljka
Večernje novosti 06.07.2023
GRADONAČELNIK Beograda Aleksandar Šapić danas je za ponedeljak najavio nastavak radova na novoj autobuskoj stanici, koja se nalazi na Novom Beogradu. Foto: Grad Beograd - Očekujem da će od ponedeljka biti nastavljeni radovi. Po sadašnjim procenama… »
Šapić: Glavna autobuska stanica se seli na Novi Beograd u narednih šest meseci
N1 Info 06.07.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić najavio je da će u narednih šest meseci glavna autobuska stanica biti sa Savskog trga potpuno premeštena u Novi Beograd, a govorio je i o izjavi poslanika Aleksandra Martinovića. On je tokom posete rekonstruisanom… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

(Mapa) RHMZ popalio sve alarme! Za vikenda stižu ekstremne vrućine: Beograd čeka pakao, evo koje oblasti su još na udaru toplotnog talasa
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Blic pre 2 satajoš 3 povezane