Povezane vesti

Gradonačelnik Srebrenice: Ove godine dve komemoracije žrtvama rata u Bosni i Hercegovini

Gradonačelnik Srebrenice: Ove godine dve komemoracije žrtvama rata u Bosni i Hercegovini

Danas 09.07.2023
Gradonačelnik Srebrenice Mladen Grujičić izjavio je da će ove godine u tom gradu biti održane dve komemoracije žrtvama rata u Bosni i Hercegovini, uz ocenu da ratni ožiljci u tom kraju neće još dugo zarasti. „Mi Srbi, od 7. do 12. jula sećamo… »
Gradonačelnik Srebrenice: Ove godine dve komemoracije žrtvama rata u Bosni i Hercegovini

Gradonačelnik Srebrenice: Ove godine dve komemoracije žrtvama rata u Bosni i Hercegovini

Beta 09.07.2023
Gradonačelnik Srebrenice Mladen Grujičić izjavio je da će ove godine u tom gradu biti održane dve komemoracije žrtvama rata u Bosni i Hercegovini, uz ocenu da ratni ožiljci u tom kraju neće još dugo zarasti. "Mi Srbi, od 7. do 12. jula sećamo se… »
Gradonačelnik Srebrenice: Ove godine dve komemoracije žrtvama rata u BiH

Gradonačelnik Srebrenice: Ove godine dve komemoracije žrtvama rata u BiH

N1 Info 09.07.2023
Gradonačelnik Srebrenice Mladen Grujičić izjavio je da će ove godine u tom gradu biti održane dve komemoracije žrtvama rata u Bosni i Hercegovini, uz ocenu da ratni ožiljci u tom kraju neće još dugo zarasti. „Mi Srbi se od 7. do 12. jula… »

Vesti dana »