Povezane vesti

Imam poruke da je dete moje Zola siguran da je otac Ininog deteta: Odnos je bio rizičan!

Imam poruke da je dete moje Zola siguran da je otac Ininog deteta: Odnos je bio rizičan!

Alo 17.07.2023
Zoli su pomešane emocije, a od Ina mu ne odgovara na poruke kako bi saznao više detalja. Lazar Čolić Zola u rijalitiju "Zadruga" bio je intiman sa Inom Rajzinger koja je po završetku rijalitija rodila ćerkicu. S obzirom na diskutabilan tajming… »
Derventa na nogama Zola i Bosa traže DNK test, spremni da idu u Beč da nađu dete

Derventa na nogama Zola i Bosa traže DNK test, spremni da idu u Beč da nađu dete

Alo 17.07.2023
Od kada se pojavila informacija da je zadrugarka Ina rodila ćerku Lazaru Čoliću Zoli, nastao je opšti haos. Bivša učesnica "Zadruge" Kristina Ina Rajzinger porodila se i na svet je donela ćerkicu kojoj je dala ime Kajli. Ona je lepe vesti podelila… »
To dete je rodila njena drugarica Slađa Lazić žestoko o Ininoj trudnoći, otkrila svoje sumnje!

To dete je rodila njena drugarica Slađa Lazić žestoko o Ininoj trudnoći, otkrila svoje sumnje!

Alo 17.07.2023
Slađa Lazić oglasila se povodom porođaja Zoline bivše devojke. Bivša zadrugarka, Ina Rajzinger , dugo je skrivala od očiju javnosti da je u drugom stanju, što je otkriveno tokom superfinalne noći. Iako mnogi sumnjaju u to da li je dete od Lazara… »

Vesti dana »