Povezane vesti

Maja i janjuš ponovo zajedno? Odao ih jedan detalj, Bilal će doživeti nervni slom kada sazna (foto)

Maja i janjuš ponovo zajedno? Odao ih jedan detalj, Bilal će doživeti nervni slom kada sazna (foto)

Alo 18.07.2023
Marinkovićeva je po svemu sudeći, nastavila dalje, ali ono što je objavila šokiralo je mnoge. Bivša učesnica "Zadruge", intrigantna, Maja Marinković, nedavno je okončala vezu sa Bilalom Brajlovićem, te je otkrila da je on glavni krivac za raskid… »
Nisu mi dali da dolazim na slavlja jer sam srpkinja Maja Marinković iznela jezive optužbe na račun Bilalove porodice

Nisu mi dali da dolazim na slavlja jer sam srpkinja Maja Marinković iznela jezive optužbe na račun Bilalove porodice

Alo 18.07.2023
Rijaliti par, Maja Marinković i Bilal Brajlović, pre nekoliko dana stavili su tačku na vezu, nakon čega se ona vratila za Beograd. Nakon što je stavila tačku na ovaj odnos, Maja je iznela niz optužbi na Bilalov, ali i na račun njegove porodice. -… »
Nakon pretnji samoubistvom Prvo oglašavanje Bilala Brajlovića, posle jezivih poruka, najavio samo jedno!

Nakon pretnji samoubistvom Prvo oglašavanje Bilala Brajlovića, posle jezivih poruka, najavio samo jedno!

Alo 18.07.2023
- Apsolutni demant na sve - poručio je on. Nakon što je Maja Marinković javno obelodanila jezive poruke u kojima joj bivši dečko Bilal Brajlović preti da će se zbog nje ubiti i gnusno je vređa i ponižava, bivši zadrugar se oglasio. Naime, Maja… »

Vesti dana »