Povezane vesti
Predsednik vlade crne gore Dritan Abazović: Konačno suficit u prvom polugodištu!
Večernje novosti 01.08.2023
-DOBRO jutro Crna Goro - oglasio se crnogorski premijer Dritan Abazović u "ranu zoru" u 12.36 na Telegramu, donoseći dobre vesti. Printscren/Tviter - Posle deceniju godina stalnog deficita, u prvom polugodištu 2023. godine konačno imamo SUFICIT u… »
Posle godina deficita, Crna Gora prvi put ima suficit u državnom budžetu
Politika 01.08.2023
PODGORICA – Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović podelio je danas, kako kaže, dva značajna podatka kada je u pitanju ekonomija zemlje i istakao da posle ko zna koliko godina deficita, u prvom polugodištu ove godine Crna Gora… »
Vesti dana »

Dačić tvrdi da je dražavljanin Hrvatske priveden na protestu: Hrvatsko ministarstvo kaže da o tome „nisu zvanično obavešteni“
Danas pre 1 satjoš 106 povezanih

Šta je u aktovci koju Putin uvek nosi sa sobom? Na Aljasci će ga čuvati "musketari" od kojih se ne odvaja
Mondo pre 12 minutajoš 28 povezanih

Novi snimak iz Valjeva: Policajac pita mladića na asfaltu „je l si ti opozicionar“, a onda ga šutira u glavu
N1 Info pre 1 satjoš 11 povezanih

U junu prijavljena izgradnja 2.960 stanova, prosečna površina – 72,4 kvadrata
Jugmedia pre 23 minutajoš 24 povezane