Povezane vesti
Kraj velike karijere: Jedan od najboljih golmana ikada se oprostio od fudbala
Večernje novosti 02.08.2023
DOŠLO je vreme da se stavi tačka na veliku fudbalsku karijeru. Legendarni italijanski golman Đanluiđi Bufon odlučio je da se penzioniše u 45. godini. FOTO: AP Po mnogima jedan od najboljih čuvara mreže svih vremena posle 975 utakmica rešio je da… »
Đanluiđi Bufon stavlja tačku na bogatu karijeru
Danas 02.08.2023
Jedan od najboljih golmana svih vremena Đanluiđi Bufon odlučio je da sa punih 45 godina okonča svoju prebogatu fudbalsku karijeru. Za prvi tim Parme debitovao je sa 17 godina 1995. i igrao je šest sezona. U tom prvom mandatu branio je na 220 utakmica… »
Vesti dana »
![Urušio se deo zida u školi u Pećincima: Dve devojčice povređene](https://nstatic.net/885/38984885auzuak.jpg)
Urušio se deo zida u školi u Pećincima: Dve devojčice povređene
N1 Info pre 54 minutajoš 15 povezanih
![Marković Stojanović o slučaju doma za stare u Barajevu: U Srbiji aktivno svega 20 inspektora](https://nstatic.net/329/38984329hsoswd.jpg)
Marković Stojanović o slučaju doma za stare u Barajevu: U Srbiji aktivno svega 20 inspektora
Euronews pre 2 satajoš 20 povezanih