Povezane vesti

Melisin otac: Vozač mi ubio ćerku, a sudija presudom mene

Melisin otac: Vozač mi ubio ćerku, a sudija presudom mene

Radio sto plus 03.08.2023
Viši sud u Novom Pazaru juče je Belmina H. (18) iz ovog grada proglasio krivim za teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepravnosnažno ga osudio na dve godine maloletničkog zatvora, što je minimalna zaprećena kazna. On je okrivljen da… »
Otac stradale devojčice u Novom Pazaru: Vozač mi je ubio ćerku, a sudija je presudom mene ubio

Otac stradale devojčice u Novom Pazaru: Vozač mi je ubio ćerku, a sudija je presudom mene ubio

Danas 03.08.2023
Esad Zećović, otac devojčice M.Z, koja je stradala na pešačkom prelazu u novopazarskom naselju Mur, rekao je danas za radio Sto plus da ga je sudija Višeg suda u tom gradu minimalnom kaznom izrečenom vozaču koji ju je udario, „ubio“. Viši sud… »
Otac stradale devojčice u Novom Pazaru: Sudija je sramnom presudom ubio mene

Otac stradale devojčice u Novom Pazaru: Sudija je sramnom presudom ubio mene

N1 Info 03.08.2023
Esad Zećović, otac devojčice M.Z. (15), koja je stradala na pešačkom prelazu u novopazarskom naselju Mur, rekao je da ga je sudija Višeg suda u tom gradu minimalnom kaznom izrečenom vozaču koji ju je udario, "ubio". Viši sud u Novom Pazaru juče… »
Otac stradale devojčice u Novom Pazaru: Vozač mi je ubio ćerku, a sudija je presudom mene ubio

Otac stradale devojčice u Novom Pazaru: Vozač mi je ubio ćerku, a sudija je presudom mene ubio

Novi magazin 03.08.2023
Esad Zećović, otac devojčice M.Z. (15), koja je stradala na pešačkom prelazu u novopazarskom naselju Mur, rekao je danas za radio Sto plus da ga je sudija Višeg suda u tom gradu minimalnom kaznom izrečenom vozaču koji ju je udario, "ubio". Viši… »
Melisin otac: Vozač mi ubio ćerku, a sudija ga nagradio

Melisin otac: Vozač mi ubio ćerku, a sudija ga nagradio

Sandžak press 03.08.2023
Esad, otac Melise Zećović (15), koja je stradala na pešačkom prelazu u novopazarskom naselju Mur, rekao je danas za radio Sto plus da ga je sudija Višeg suda minimalnom kaznom izrečenom vozaču koji ju je udario, “ubio”. Viši sud u Novom Pazaru… »

Vesti dana »