Povezane vesti

Toni Cetinski o zabrani srpskim pevačima da nastupaju u Hrvatskoj: Političari hoće da nas zavade

Toni Cetinski o zabrani srpskim pevačima da nastupaju u Hrvatskoj: Političari hoće da nas zavade

Večernje novosti 05.08.2023
TONI Cetinski pre nastupa u Knjaževcu otvorio dušu. Foto: Saša Milutinović Toni Cetinski je u sredu napravio spektakularan koncert u Knjaževcu u okviru 62.festivala kulture mladih gde je okupio 4.000 ljudi koliko može da primi Gurgusovačka kula… »
"Lično sam mu čestitao i žickao 2 karte": Toni Cetinski pevao u Knjaževcu - evo šta je rekao za Dina Merlina i zabrane!

"Lično sam mu čestitao i žickao 2 karte": Toni Cetinski pevao u Knjaževcu - evo šta je rekao za Dina Merlina i zabrane!

Mondo 05.08.2023
Pevač Toni Cetinski nastupio je na Festivalu kulture mladih i tom prilikom prokomentarisao zabrane koju pojedina hrvatska udruženja traže kada su nastupi srpskih izvođača u pitanju. Pevač Toni Cetinski nastupio je na Festivalu kulture mladih i tom… »
"Preskakao sam zid zbog brene": Toni Cetinski o zabrani srpskih pevača u Hrvatskoj i domaćim izvođačima: "Političari treba…

"Preskakao sam zid zbog brene": Toni Cetinski o zabrani srpskih pevača u Hrvatskoj i domaćim izvođačima: "Političari treba…

Blic 04.08.2023
Toni Cetinski je sinoć napravio spektakularan koncert u Knjaževcu u okviru 62.festivala kulture mladih gde je okupio 4.000 ljudi koliko može da primi Gurgusovačka kula. Knjaževčani su bili oduševljeni, a koliko je i Toniju bilo sjajno govori i… »

Vesti dana »