Povezane vesti

Sasuo joj sve u lice Miljana Kulič van sebe nakon što je čula istinu: Neću to dozvoliti!

Sasuo joj sve u lice Miljana Kulič van sebe nakon što je čula istinu: Neću to dozvoliti!

Alo 09.08.2023
Miljana Kulić gostovala je sinoć u emisiji "Narod pita" gde je progovorila o svom odnosu sa Nenadom Macanovićem Bebicom. Nakon što je čula da je njen bivši dečko Nenad Macanović Bebica rekao kako je majka naučila da laže, Miljana Kulić je… »
Briga me za sina, pakujem se za more Nakon što ga je Miljana optužila za zanemarivanje Željka, Ivan Marinković šokirao…

Briga me za sina, pakujem se za more Nakon što ga je Miljana optužila za zanemarivanje Željka, Ivan Marinković šokirao…

Alo 09.08.2023
Miljana je zamolila Ivana da pričuva Željka, ali je ostala bez odgovora, sada je Marinković ostavio sve u šoku svojom izjavom. Ivan Marinković izgradio je odnos sa sinom tokom boravka u rijalitiju "Zadruga". Nakon izlaska, Željko je boravio kod oca… »
Neću da pričam sa njim, kad ga vidim padne mi mrak na oči Bolne reči malog Željka o ocu, Miljana sve ispričala u suzama

Neću da pričam sa njim, kad ga vidim padne mi mrak na oči Bolne reči malog Željka o ocu, Miljana sve ispričala u suzama

Alo 09.08.2023
Miljana ispričala kakve utiske njen sin ima o ocu Ivanu Marinkoviću. Miljana Kulić juče je u emisiji Narod pita govorila o odnosu njenog bivšeg partnera, Ivana Marinkovića, sa sinom Željkom. Jedna gledateljka koja se uključila u program pitala je… »
Miljana Kulić posetila vračaru Bebica u opasnosti, zbog Zole mu se sprema pakao

Miljana Kulić posetila vračaru Bebica u opasnosti, zbog Zole mu se sprema pakao

Alo 09.08.2023
Miljana Kulić i Nenad Macanović Bebica i nakon raskida javno ratuju. Miljana Kulić navodno je otišla kod vračare kako bi vratila Zolu i potpuno se rešila Bebice! Naime, nakon svađe sa Nenadom Macanovićem Bebicom, ona je viđena u jednom malom… »

Vesti dana »