Povezane vesti

"Ne dozvolite jeziku da grmi, ako ti snaga šapuće" Predsednik Vučić odgovorio na pisanja stranih medija i poslao jaku…

"Ne dozvolite jeziku da grmi, ako ti snaga šapuće" Predsednik Vučić odgovorio na pisanja stranih medija i poslao jaku…

Kurir 15.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pisanja nemačkog Frankfurter Allgemeine Zeitungu i CNN-a. "Izražavam iskrenu zahvalnost CNN-u i Frankfurter Allgemeine Zeitungu na činjenici da me promovišu gotovo svakodnevno, ali od njihovih… »
Država drži reč – ispunjeno obećanje Bošnjacima i Srbima

Država drži reč – ispunjeno obećanje Bošnjacima i Srbima

Politika 15.08.2023
Izražavam iskrenu zahvalnost Si-En-En-u i Frankfurter Algemajne cajtung na činjenici da me promovišu gotovo svakodnevno, ali od njihovih pisanija mnogo mi je važnije to što vršimo rehabilitaciju puta u mestu Ćetanje, opština Priboj. Ukupna dužina… »
Vučić odgovorio CNN-u i FAZ-u: Iskrena zahvalnost što me promovišete

Vučić odgovorio CNN-u i FAZ-u: Iskrena zahvalnost što me promovišete

Beta 15.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je danas američkom CNN-u i nemačkom Frankfurter algemajne cajtungu (FAZ) rekavši da im je zahvalan jer ga "promovišu gotovo svakodnevno". Vučić je reagovao na tekst CNN-a pod nazivom "Pristup Zapada da… »
Vučić odgovorio CNN-u i FAZ-u: Iskrena zahvalnost što me promovišete

Vučić odgovorio CNN-u i FAZ-u: Iskrena zahvalnost što me promovišete

Novi magazin 15.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je danas američkom CNN-u i nemačkom Frankfurter algemajne cajtungu (FAZ) rekavši da im je zahvalan jer ga "promovišu gotovo svakodnevno". Vučić je reagovao na tekst CNN-a pod nazivom "Pristup Zapada da… »
Vučić na Instagramu reagovao na pisanje CNN-a i FAZ-a

Vučić na Instagramu reagovao na pisanje CNN-a i FAZ-a

Danas 15.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagram profilu „buducnostsrbijeav“ reagovao je na pisanje „CNN“-a i „Frankfurter Allgemeine Zeitungu“-a. „Izražavam iskrenu zahvalnost CNN-u i Frankfurter Allgemeine Zeitungu na činjenici da me… »
Vučić: Od pisanja stranih medija važniji je oporavak puteva kod Priboja(VIDEO)

Vučić: Od pisanja stranih medija važniji je oporavak puteva kod Priboja(VIDEO)

RTV 15.08.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je ''zahvalan CNN-ui Frankfurter Alemajne Cajtungu'' na tome što ga, kako je naveo, promovišu gotovo svakodnevno, i dodao da je za njega mnogo važnije to što se vrše opravke puta u… »
Vučić odgovorio CNN-u i FAZ-u

Vučić odgovorio CNN-u i FAZ-u

N1 Info 15.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da izražava "iskrenu zahvalnost" CNN-u i Frankfurter algemajne cajtungu (FAZ) na, kako je naveo, činjenici da ga promovišu gotovo svakodnevno, ali da mu je od "njihovih pisanija" važnija rehabilitacija… »
Vučić: Zahvalnost CNN-u i Frankfurter alemajne cajtungu što me promovišu

Vučić: Zahvalnost CNN-u i Frankfurter alemajne cajtungu što me promovišu

Insajder 15.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je zahvalan CNN-u i Frankfurter alemajne cajtungu na tome što ga, kako je naveo, promovišu gotovo svakodnevno. ''Izražavam iskrenu zahvalnost CNN-u i Frankfurter alemajne cajtungu na činjenici da me… »
"Ne dajte jeziku da grmi, ako snaga šapuće": Vučić o pisanju stranih medija protiv njega: Hvala što me promovišu, ali od…

"Ne dajte jeziku da grmi, ako snaga šapuće": Vučić o pisanju stranih medija protiv njega: Hvala što me promovišu, ali od…

Blic 15.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je ''zahvalan CNN-ui Frankfurter Alemajne Cajtungu'' na tome što ga, kako je naveo, promovišu gotovo svakodnevno, i dodao da je za njega mnogo važnije to što se vrše opravke puta u mestu… »
„Nemoj dozvoliti jeziku da grmi, ako ti snaga šapuće“: Kako je Vučić odgovorio na oštre kritike CNN-a i FAZ-a

„Nemoj dozvoliti jeziku da grmi, ako ti snaga šapuće“: Kako je Vučić odgovorio na oštre kritike CNN-a i FAZ-a

Nova 15.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da izražava "iskrenu zahvalnost" CNN-u i Frankfurter algemajne cajtungu (FAZ) na, kako je naveo, činjenici da ga promovišu gotovo svakodnevno, ali da mu je od "njihovih pisanija" važnija rehabilitacija… »
Predsednik Vučić odgovorio na negativna pisanja stranih medija promocijom bitnih infrastrukturnih projekata u opštini Priboj

Predsednik Vučić odgovorio na negativna pisanja stranih medija promocijom bitnih infrastrukturnih projekata u opštini Priboj

Dnevnik 15.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pisanja nemačkog Frankfurter Allgemeine Zeitung-u i CNN-a. "Izražavam iskrenu zahvalnost CNN-u i Frankfurter Allgemeine Zeitung-u na činjenici da me promovišu gotovo svakodnevno, ali od njihovih… »

Vesti dana »