Povezane vesti

Urednik Nove o neobjavljenoj karikaturi zbog koje Dušan Petričić prekida saradnju

Urednik Nove o neobjavljenoj karikaturi zbog koje Dušan Petričić prekida saradnju

Beta 19.08.2023
Portal Nova.rs i novine Nova nisu objavile karikaturu stalnog saradnika Dušana Petričića koji je naveo da će zbog toga prekinuti saradnju sa listom. Glavni urednik Mihailo Jovićević je danas saopštio da je to bila njegova odluka, dok je televizija… »
Zašto danas nismo objavili karikaturu Dušana Petričića u novinama Nova i na portalu Nova.rs

Zašto danas nismo objavili karikaturu Dušana Petričića u novinama Nova i na portalu Nova.rs

Nova 19.08.2023
Redakcija Nova.rs i novina Nova - konkretnije ja, Mihailo Jovićević - odlučila je da danas na naslovnoj strani novina i portala ne objavi karikaturu našeg stalnog saradnika i kolege Dušana Petričića. Umesto toga, danas u standardnom terminu… »
Urednik Nove objasnio zašto nije objavljena karikatura Dušana Petričića

Urednik Nove objasnio zašto nije objavljena karikatura Dušana Petričića

N1 Info 19.08.2023
"Redakcija Nova.rs i novina Nova - konkretnije ja, Mihailo Jovićević - odlučila je da danas na naslovnoj strani novina i portala ne objavi karikaturu našeg stalnog saradnika i kolege Dušana Petričića", naveo je urednik portala Nova.rs. „Umesto… »
Zbog čega Nova nije objavila karikaturu Dušana Petričića?

Zbog čega Nova nije objavila karikaturu Dušana Petričića?

Danas 19.08.2023
Nova.rs objavila je tekst glavnog urednika, u kome se pojašnjava iz kog razloga se karikatura Dušana Petričića danas nije našla ni na sajtu Nova.rs ni u novinama. Tekst prenosimo u celosti: Redakcija Nova.rs i novina Nova – konkretnije ja, Mihailo… »

Vesti dana »