Povezane vesti

Rekli su mi da me vode u zatvor! Srpska pevačica doživela dramu pred nastup - Mislila sam da je skrivena kamera!

Rekli su mi da me vode u zatvor! Srpska pevačica doživela dramu pred nastup - Mislila sam da je skrivena kamera!

Mondo 19.08.2023
Nela Bijanić je svojevremeno bila zadržana na aerodromu pred nastup u Sarajevu. Nela Bijanić je svojevremeno bila zadržana na aerodromu pred nastup u Sarajevu. Pevačica Nela Bijanić je pre nekoliko godina doživela neprijatnost prilikom odlaska na… »
"Rekli su mi da idem u zatvor" Nela Bijanić progovorila o traumama sa aerodroma: Došla sam u bundi, sve šljašti, sija...

"Rekli su mi da idem u zatvor" Nela Bijanić progovorila o traumama sa aerodroma: Došla sam u bundi, sve šljašti, sija...

Kurir 19.08.2023
Nela Bijanić pre nekoliko godina doživela je neprijatnost kada je krenula na nastup u Sarajevo, ali je granična policija zaustavila i odvela na ispitivanje. O ovoj nesvakidašnjoj neprijatnosti govorila je za domaće medije gde je do detalja opisala… »
"Rekli su mi da idem u zatvor": Naša pevačica doživela dramu na aerodromu: "Mislila sam da je skrivena kamera"

"Rekli su mi da idem u zatvor": Naša pevačica doživela dramu na aerodromu: "Mislila sam da je skrivena kamera"

Blic 19.08.2023
Pevačica Nela Bijanić pre nekoliko godina doživela je neprijatnost kada je krenula na nastup u Sarajevo, ali je granična policija zaustavila i odvela na ispitivanje. O ovoj nesvakidašnjoj neprijatnosti govorila je za domaće medije gde je do detalja… »
Drama pevačice na granici: Policajac mi je rekao da ću da prenoćim u zatvoru

Drama pevačice na granici: Policajac mi je rekao da ću da prenoćim u zatvoru

Večernje novosti 19.08.2023
PEVAČICA Nela Bijanić pre nekoliko godina doživela je neprijatnost kada je krenula na nastup u Sarajevo, ali je granična policija zaustavila i odvela na ispitivanje. Foto: TV Grand printskrin O ovoj nesvakidašnjoj neprijatnosti govorila je za domaće… »

Vesti dana »