Povezane vesti

Sramota me je što sam bio sa Miljanom Zola priznao da je Kulićeva najveća bruka u njegovom životu

Sramota me je što sam bio sa Miljanom Zola priznao da je Kulićeva najveća bruka u njegovom životu

Alo 23.08.2023
Lazar Čolić Zola i Miljana Kulić bili su gosti emisije "Narod pita" a nekoliko minuta pre programa, otvorio je dušu za domaće medije i progovorio o gorućim temama. U prošloj emisiji "Narod pita", Zola i Miljana su imali emotivan momenat i… »
Bio sam im dobar dok smo miljani spasavali život Marko Đedović odlučio da ne povuče tužbu protiv Kulićki

Bio sam im dobar dok smo miljani spasavali život Marko Đedović odlučio da ne povuče tužbu protiv Kulićki

Alo 23.08.2023
Budući ućesnik "Elite" će pravu potražiti na sudu. Miljana Kulić sinoć je u emisiji "Narod pita" objavila da je potpisala ugovor za sedmu sezonu rijalitija "Zadruga", koja će nositi naziv "Elita". - Ja sam danas u 17.30 potpisala ugovor za "Elitu"… »
Usred emisije otkriven još jedan novi učesnik Ova kontroverzna zadrugarka potpisala je ugovor za Elitu

Usred emisije otkriven još jedan novi učesnik Ova kontroverzna zadrugarka potpisala je ugovor za Elitu

Alo 23.08.2023
Kulićeva je gostovala u emisiji "Narod pita" sa bivšim partnerom Lazarom Čolićem Zolom i u jednom momentu je potvrdila da ulazi u "Elitu" Miljana Kulić iako je u prethodnoj sezoni "Zadruge" diskvalifikovana, ona će se takmičiti i u novoj sezoni… »

Vesti dana »