Povezane vesti

Vuleta: Zdravlje mi je prioritet, kraj karijere verovatno posle Igara u Parizu

Vuleta: Zdravlje mi je prioritet, kraj karijere verovatno posle Igara u Parizu

Sportski žurnal 29.08.2023
Vuleta je 20. avgusta osvojila zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu u Budimpešti rezultatom 7,14 metara, prvu svetsku titulu na otvorenom, a ukupno 15. medalju sa velikih takmičenja. Srpska atletičarka Ivana Vuleta, svetska šampionka u skoku udalj… »
Vuleta najavila kraj karijere

Vuleta najavila kraj karijere

Vesti online 29.08.2023
Srpska atletičarka Ivana Vuleta, svetska šampionka u skoku udalj, rekla je danas da je veoma ponosna na osvojeno najsjajnije odličje u Budimpešti i najavila je da će posle Olimpijskih igara u Parizu najverovatnije okončati karijeru. “Na medalju… »
Ivana Vuleta najavila kraj karijere: Zlatna sa Svetskog prvenstva u Budimpešti rastužila Srbiju

Ivana Vuleta najavila kraj karijere: Zlatna sa Svetskog prvenstva u Budimpešti rastužila Srbiju

Večernje novosti 29.08.2023
Ivana Vuleta je najavila da će se najverovatnije povući posle Olimpijskih igara u Parizu. Foto: D. Milovanović Ona ističe da joj je ambicija da u Parizu osvoji zlato, da će učiniti sve da dođe do jedine medalje koja joj nedostaje u karijeri, ali da… »
Vuleta: Zdravlje uvek prioritet, kraj posle OI

Vuleta: Zdravlje uvek prioritet, kraj posle OI

Sport klub 29.08.2023
Najuspešnija srpska atletičarka Ivana Vuleta najavila je završetak trofejne karijere posle Olimpijskih igara u Parizu naredne godine. – Zdravlje mi je uvek bilo prioritet i ceo život sam posvetila sportu i atletici, ali jurišanje na još jednu… »

Vesti dana »