Povezane vesti
Od danas više autobusa na ulicama: Počinje da važi zimski red vožnje, na beogradske saobraćajnice izlazi 1.356 vozila
Večernje novosti 01.09.2023
ZIMSKI red vožnje počeće da se primenjuje od danas, a sugrađane će prevoziti 1.356 autobusa, trolejbusa i tramvaja javnog prevoza, gotovo isto kao prošle godine. Foto V. Danilov Kako je saopšteno iz Sekretarijata za javni prevoz, radnim danima, na… »
Od danas zimski red vožnje: Prestaju sa radom sezonske linije Ada 1 - 5 i linija 400
Kurir 01.09.2023
Zimski red vožnje je od danas na svim gradskim, prigradskim i lokalnim linijama javnog gradskog prevoza u Beogradu, saopštio je Sekretarijat za javni prevoz. Radnim danima saobraćaće 1.356 vozila, subotom 867, a nedeljom 771 vozilo. Prevoz putnika na… »
Vesti dana »

UŽIVO Obeležavanje devet meseci od pada nadstrešnice: U više gradova Srbije komemorativni protesti i performansi, Novosađani u šetnji do Železničke stanice (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Novopazarski sud ukinuo pritvor osmorici učesnika incidenta ispred DUNP
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Profesor ustavnog prava: Po sili zakona, Dodik od danas nije predsednik Republike Srpske
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

„To nije bila tragedija, to je bio zločin“: Novosađani u kampusu obeležavaju devet meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 1 satjoš 1 povezana