Povezane vesti

Učesnik Zadruge izvređao pevačicu: Pretio da će otkriti svašta o njoj, pa šokirao uživo - "Cela familija je pljuje!"

Učesnik Zadruge izvređao pevačicu: Pretio da će otkriti svašta o njoj, pa šokirao uživo - "Cela familija je pljuje!"

Mondo 05.09.2023
Influenser Uroš Stanić ponovo pričao o Jeleni iz Zane s kojom je u srodstvu. Influenser Uroš Stanić ponovo pričao o Jeleni iz Zane s kojom je u srodstvu Učesnik Zadruge 7 Elita Uroš Stanić, ponovo je u rijalitiju pričao o rođaki Jeleni Galonić… »
"Jurila je karijeru i frajere": Rođak Jelene iz "Zane" u programu uživo izneo skandalozne detalje: "Cela familija je pljuje"

"Jurila je karijeru i frajere": Rođak Jelene iz "Zane" u programu uživo izneo skandalozne detalje: "Cela familija je pljuje"

Blic 05.09.2023
Učesnik "Zadruge 7 Elita", Uroš Stanić, rođak Jelene Galonić iz grupe "Zana", izneo je skandalozne tvrdnje o pevačici. - Moja rođaka, tj. baka sa mamine strane je pevačica iz grupe "Zana", Jelena Galonić. U jako lošim smo odnosima. To je jedna… »
Cela familija je pljuje, moju mamu nije htela da zaposli" Učesnik Elite rekao užasne stvari o Jeleni iz Zane

Cela familija je pljuje, moju mamu nije htela da zaposli" Učesnik Elite rekao užasne stvari o Jeleni iz Zane

Kurir 05.09.2023
Uroš Stanić, koji je ušao u Elitu, rođak je pevačice Jelene Galonić iz grupe "Zana". Odmah na ulasku u rijaliti on je za Jelenu rekao kako "nije cvećka", a prošle noći je izneo još pogrdnih stvari na njen račun. - U kakvoj rodbinskoj vezi ste… »

Vesti dana »