Povezane vesti

Krenula da rešeta! Kačavenda totalno raskrinkala Anu Ćurčić i Zoricu Marković! (foto)

Krenula da rešeta! Kačavenda totalno raskrinkala Anu Ćurčić i Zoricu Marković! (foto)

Alo 08.09.2023
Neočekivano! Nakon klipa koji je pušten, na kojem Slađa Lazić i Milena Kačavenda komentarišu Anu Ćurčić i njeno ponašanje, voditeljka Ivana Šopić je dala reč Mileni: - Od samog starta Zorica je bila dupljak, ja nikada nisam rekla da je ne… »
Ispitivala me o Zoli! Miljana više ne može da se krije, ovo je dokaz da i dalje voli Čolića , tražila od Slađe ovo…

Ispitivala me o Zoli! Miljana više ne može da se krije, ovo je dokaz da i dalje voli Čolića , tražila od Slađe ovo…

Alo 08.09.2023
Neočekivano! Upravo je počela emisija "Gledanje snimaka", a nakon snimka na kojem je prikazan razgovor između Slađe Lazić i Miljane Kulić o Nenadu Macanoviću Bebici , voditeljka Ivana Šopić je dala reč Miljani: - Meni je bilo dosadno, pa sam… »
Nismo imali odnose! Zadrugari uhvatili Slađu u laži, Poršelina ne može da se odbrani! (foto)

Nismo imali odnose! Zadrugari uhvatili Slađu u laži, Poršelina ne može da se odbrani! (foto)

Alo 08.09.2023
Bez dlaka na jeziku! U toku je emisija "Gledanje snimaka", a nakon što se na klipu videlo da se Miljana Kulić raspituje o Zoli kod Slađe Lazić, njihova rasprava se nastavila: - Ti si rekla da si možda trudna, a sada kao niste spavali, pa kako je to… »
Gasio joj je cigare na ruke! Milena Kačavenda otkrila jezive stvari koje su se desile u svađi Bulića i Ane! (foto)

Gasio joj je cigare na ruke! Milena Kačavenda otkrila jezive stvari koje su se desile u svađi Bulića i Ane! (foto)

Alo 08.09.2023
Sve se otkriva. Nakon klipa koji je pušten, a gde Milena Kačavenda i Slađa Lazić komentarišu Anu Ćurčić i njeno ponašanje, voditeljka Ivana Šopić dala je reč Marku Đedoviću. - Sada se videlo da ima gomila materijala oko njega i van hoptela… »
Slađa je premija za zolu! Zadrugari stali na Miljaninu stranu, pa rekli Lazićevoj da je sponzoruša, a Kulićki da je Čolić…

Slađa je premija za zolu! Zadrugari stali na Miljaninu stranu, pa rekli Lazićevoj da je sponzoruša, a Kulićki da je Čolić…

Alo 08.09.2023
Ovome se nije nadala! U toku je emisija "Gledanje snimaka", a nakon što se na klipu videlo da se Miljana Kulić raspituje o Zoli kod Slađe Lazić, zadrugari su došli na red da prokomentarišu: - Slađa je tri dana bila u etno selu, ali niste imali se*… »

Vesti dana »