Povezane vesti

Evo šta su Aneli radili asminovi roditelji Učesnica Elite otkrila skandaloznu stvar, njegova majka joj tražila ovo

Evo šta su Aneli radili asminovi roditelji Učesnica Elite otkrila skandaloznu stvar, njegova majka joj tražila ovo

Alo 09.09.2023
Aneli otkrila zašto je Asminova porodica nikada nije prihvatila. Aneli Ahmić i njen brak sa Asminom Durdžićem koji je prekinut zbog njegove afere sa Stanijom Dobrojević, i dalje je tema broj jedan u "Eliti". Aneli je i sinoć tokom emisije "Pitanja… »
U programu uživo saznala za stanijinu trudnoću Njen bivši čekao dete sa starletom, a evo kako je ona reagovala!

U programu uživo saznala za stanijinu trudnoću Njen bivši čekao dete sa starletom, a evo kako je ona reagovala!

Alo 09.09.2023
Takmičarka "Elite" saznala šok informaciju u emisiji "Pitanja novinara" Sinoć se u "Eliti" odigralo prvo izdanje emisije "Pitanja novinara". Jedna od glavnih tema bila je životna situacija Aneli Ahmić, koju je suprug Asmin Durdžić ostavio zbog… »
Ana je bezosećajna škrtica! Kačavenda brutalno iskrena, iznela detalje razgovora sa Zoricom Marković! (foto)

Ana je bezosećajna škrtica! Kačavenda brutalno iskrena, iznela detalje razgovora sa Zoricom Marković! (foto)

Alo 09.09.2023
Skandal! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je pitanje Mileni Kačavendi: - Mesecima si se lavovski borila za Anu, zaratila na bezbroj frontova, upala u probleme, dobijala pretnje, cimala se jurila. Kako se osećaš sada… »
Aneli je kontradiktorna! Milena Kačavenda brutalno iskrena, udarila Ahmićevoj šamar realnosti, ona skočila kao oparena…

Aneli je kontradiktorna! Milena Kačavenda brutalno iskrena, udarila Ahmićevoj šamar realnosti, ona skočila kao oparena…

Alo 09.09.2023
Ne prihvata Kumino mišljenje! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je pitanje Mileni Kačavendi. - Što se njenog učešća tiče, kada sam joj postavila pitanje za cipele, nije tema bila finansije, niti da žena da ide… »
Boli me što me nije pitao za dete! Aneli brutalno iskrena, ogolila se do koske! (foto)

Boli me što me nije pitao za dete! Aneli brutalno iskrena, ogolila se do koske! (foto)

Alo 09.09.2023
Bez dlake na jeziku! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je pitanje Aneli Ahmić. - Jel te negde boli, da se on nije pitao šta mu dete jede, a Stanija jede školjke? - upitao je Darko. - Dete je bilo manipulacija za naše… »
Pravi decu, pa se one čiste! Aneli sa knedlom u grlu rekla svoje mišljenje o Stanijinom i Asminovom gubitku bebe! (foto)

Pravi decu, pa se one čiste! Aneli sa knedlom u grlu rekla svoje mišljenje o Stanijinom i Asminovom gubitku bebe! (foto)

Alo 09.09.2023
Šokantno! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je pitanje Aneli Ahmić: - Da li misliš da će njihova sreća biti kratkog daha, šta bi je posavetovala? - pitao je Darko. - Ne bih je ja ništa posavetovala, prošla sam… »
Ona je stanijin fan! Lakić i Mića ušli u žestok sukob zbog Aneli Ahmić! (foto)

Ona je stanijin fan! Lakić i Mića ušli u žestok sukob zbog Aneli Ahmić! (foto)

Alo 09.09.2023
Mića menja priču, pokušava da brani Aneli! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je pitanje Lepom Mići, prilikom čega se umešao Lakić i zaratio sa Mićom. - Ona je sve to pripremila pre nego što je ušla u rijaliti, sve… »
Koliki bolesnik treba da budeš da se hvališ stanijom?! Marko Đedović rafalnom paljubom izvređao Asmina, pa mu rekao da je…

Koliki bolesnik treba da budeš da se hvališ stanijom?! Marko Đedović rafalnom paljubom izvređao Asmina, pa mu rekao da je…

Alo 09.09.2023
Bez dlake na jeziku! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je podigao je Marka Đedovića da prokomentariše situaciju Aneli Ahmić, Stanije Dobrojević i Asmina Durdžića. - Meni je, ko ima dva grama mozga, jasan je profil… »
Naljutio se kada sam objavila sliku u kupaćem! Aneli priznala da je Asminova porodica nikada nije prihvatila, pa rekla ovo za…

Naljutio se kada sam objavila sliku u kupaćem! Aneli priznala da je Asminova porodica nikada nije prihvatila, pa rekla ovo za…

Alo 09.09.2023
Sve izlazi na videlo! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je pitanje Aneli Ahmić. - Znači bio je suprug za poželeti? - upitao je Darko - Imao je veliko razumevanje, ništa mi nije branio, jednom sam objavila sliku u… »
Udario me je u sedmom mesecu trudnoće! Aneli sa knedlom u grlu progovorila o torturi koju je trpela od Asminove majke, pa…

Udario me je u sedmom mesecu trudnoće! Aneli sa knedlom u grlu progovorila o torturi koju je trpela od Asminove majke, pa…

Alo 09.09.2023
Ovome se niko nije nadao! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je pitanje Aneli Ahmić: - Da li si mogla da pretpostaviš da će ti se zbog druge žene desiti da ostaneš bez porodice? - pitao je Darko - Meni je porodica… »
Asminova majka voli Staniju! Aneli na ivici suza otkrila da joj nije jasno kako je njegova porodica prihvatila Dobrojevićevu…

Asminova majka voli Staniju! Aneli na ivici suza otkrila da joj nije jasno kako je njegova porodica prihvatila Dobrojevićevu…

Alo 09.09.2023
Bez dlake na keziku! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je pitanje Aneli Ahmić. - Rekla si da je drama nastala kada si objavila sliku u kupaćem na moru, šta misliš kako njegova porodica reaguje na Staniju? - upitao je… »
Počela sam kriviti staniju kada je saznala da on ima porodicu! Ahmićeva brutalno udarila na Dobrojevićevu, želi da joj…

Počela sam kriviti staniju kada je saznala da on ima porodicu! Ahmićeva brutalno udarila na Dobrojevićevu, želi da joj…

Alo 09.09.2023
Sve je rekla! U toku je emisija "Pitanja novinara", Darko Tanasijević postavio je pitanje Aneli Ahmić. - A jel smatraš da je Stanija znala? - upitao je Darko. - Počela sam je kriviti kada je ona dobila porku od moje drugarice, i kada je dala njemu… »

Vesti dana »