Povezane vesti

Kačavenda se guši u suzama Slomila se na komade u programu uživo, Đedović otkrio šokantnu stvar o Ani Ćurčić

Kačavenda se guši u suzama Slomila se na komade u programu uživo, Đedović otkrio šokantnu stvar o Ani Ćurčić

Alo 14.09.2023
Kuma zaplakala zbog Ane, Đedović priznao šta je Ćurčićeva tražila od njega. Milena Kačavenda danima iznosi nepoznate detalje odnosa sa Anom Ćurčić i objašnjava koliko je bila izdana od strane prijateljice sa kojom se družila 30 godina. -… »
Svi su znali da vara zvezdana Milena Kačavenda otvoreno o Aninim preljubama, Đedović otkrio njene skrivene namere!

Svi su znali da vara zvezdana Milena Kačavenda otvoreno o Aninim preljubama, Đedović otkrio njene skrivene namere!

Alo 14.09.2023
Milena otkrila da njen bivši muž uopšte nije gotivio Anu, jer je znao za njene prevare. Sinoć je u emisiji "Pitanja gledalaca" voditelj Darko Tanasijević pročitao pitanje za Milenu Kačavendu. - Kumo, zašto tvoj bivši muž nije želeo Anu u tvom… »
Bebici srce ukrala takijeva bivša! Macanović dao Miljani blagoslov za vezu sa Terzom! (foto)

Bebici srce ukrala takijeva bivša! Macanović dao Miljani blagoslov za vezu sa Terzom! (foto)

Alo 14.09.2023
Definitivno kraj! U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević je pročitao pitanje za Nenada Macanovića Bebicu: - Je l ti je krivo što se Miljana smuvala sa Terzom? - Ni najmanje, gde god da sam ja, ona je tu. Namerno me juri, i… »
Druge bi bile gore od Milene! Đedović i Lepi Mića stali na Kačavendinu stranu pa udarili na Anu! (foto)

Druge bi bile gore od Milene! Đedović i Lepi Mića stali na Kačavendinu stranu pa udarili na Anu! (foto)

Alo 14.09.2023
"Ana je nju prodala". U toku je emisija "Pitanja gledalaca" u kojoj će voditelj Darko Tanasijević , učesnicima Elite postavljati pitanja na koja ste baš vi želeli da čujete odgovor. Marko Đedović i Lepi Mića su prokomentarisali to što Kačavenda… »
Optužila me da sam se promovisala! Kačavenda šokirala sve kada je otkrila šta joj je sve Ćurčićeva zamerila! (foto)

Optužila me da sam se promovisala! Kačavenda šokirala sve kada je otkrila šta joj je sve Ćurčićeva zamerila! (foto)

Alo 14.09.2023
Nije joj bilo svejedno! U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević je pročitao pitanje za Milenu Kačavendu. - Znamo svi da je Ana tražila da se objave pisma koliko si iih ti pročitala? - Ja sam sva pisma pročitala. Ovako kada… »
Čekamo da Mister Bulić digne sidro! Kačavenda priznala da li bi se pomirila sa Anom, pa otkrila koliko ona ima prijateljica…

Čekamo da Mister Bulić digne sidro! Kačavenda priznala da li bi se pomirila sa Anom, pa otkrila koliko ona ima prijateljica…

Alo 14.09.2023
Neće joj oprostiti?! U toku je emisija "Pitanja gledalaca" u kojoj će voditelj Darko Tanasijević , učesnicima Elite postavljati pitanja na koja ste baš vi želeli da čujete odgovor. Sledeće pitanje je dobila Milena Kačavenda. - Milena, šta… »
Čudi me da nije znala za anino kockanje! Mensur napao Kačavendu, pa je pohvalio, ona ostala bez reči! (foto)

Čudi me da nije znala za anino kockanje! Mensur napao Kačavendu, pa je pohvalio, ona ostala bez reči! (foto)

Alo 14.09.2023
Bez dlake na jeziku. U toku je emisija "Pitanja gledalaca" u kojoj će voditelj Darko Tanasijević , učesnicima Elite postavljati pitanja na koja ste baš vi želeli da čujete odgovor. Sledeće pitanje je za Mensura. - Mensure, šta se čudiš da kuma… »
Njoj je bitan samo novac! Aneli smatra da je Stanija kriva isto koliko i Asmin, Mića skočio kao oparen! (foto)

Njoj je bitan samo novac! Aneli smatra da je Stanija kriva isto koliko i Asmin, Mića skočio kao oparen! (foto)

Alo 14.09.2023
Nije birao reči! U toku je emisija "Pitanja gledalaca" u kojoj će voditelj Darko Tanasijević, učesnicima Elite postavljati pitanja na koja ste baš vi želeli da čujete odgovor. Prvo pitanje dobila je Aneli Ahmić. - Aneli, zašto bi Stanija… »

Vesti dana »