Povezane vesti

Vučević: Vojska ima više nego ranije, do sredine oktobra znaćemo kada na izbore

Vučević: Vojska ima više nego ranije, do sredine oktobra znaćemo kada na izbore

Politika 17.09.2023
Vojska Srbije ima mnogo više nego što je imala u ranijim periodima, a jaka vojska nam je potrebna jer ona čuva mir i garantuje slobodu, izjavio je danas ministar odbrane u Vladi Srbije i predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević. On je… »
Vučević: Predsednik će večeras izneti novi paket mera, sve odgovorne država ih imaju

Vučević: Predsednik će večeras izneti novi paket mera, sve odgovorne država ih imaju

Kurir 17.09.2023
Moja poruka građanima je da ne poverujete nekim snažnim porukama koje se sutradan izvitopere. Nema više tvrdog patriotizma, nego se gade svega što je srpsko. To smo mogli da vidimo posle beogradskih izbora, da su spremni da naprave koaliciju, rekao je… »
Vučević: Vojska ima više nego ranije, do sredine oktobra znaćemo kada na izbore

Vučević: Vojska ima više nego ranije, do sredine oktobra znaćemo kada na izbore

Euronews 17.09.2023
Vojska Srbije ima mnogo više nego što je imala u ranijim periodima, a jaka vojska nam je potrebna jer ona čuva mir i garantuje slobodu, izjavio je danas ministar odbrane u Vladi Srbije i predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević. On je… »
Vučević: Vojska ima više nego ranije, do sredine oktobra znaćemo kada na izbore

Vučević: Vojska ima više nego ranije, do sredine oktobra znaćemo kada na izbore

RTV 17.09.2023
BEOGRAD - Vojska Srbije ima mnogo više nego što je imala u ranijim periodima, a jaka vojska nam je potrebna jer ona čuva mir i garantuje slobodu, izjavio je danas ministar odbrane u Vladi Srbije i predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš… »
"Jaka vojska garant mira": Vučević: Nastavićemo da se naoružavamo gde god može kako bismo bili slobodni i nezavisni

"Jaka vojska garant mira": Vučević: Nastavićemo da se naoružavamo gde god može kako bismo bili slobodni i nezavisni

Blic 17.09.2023
Ministar odbrane i potrepredsednik vlade Miloš Vučević istakao je za emisiju "Jutro" na Prvoj televiziji da će Vojska Srbije nastaviti da se naoružava gde god može kako bi bila slobodna i nezavisna, kao i da je bio ponosan nakon svih uspeha… »
Jaka vojska je garant mira Ministar Vučević najavio dalje naoružavanje: Sve što vojska Srbije vidi da bi bila jača mi…

Jaka vojska je garant mira Ministar Vučević najavio dalje naoružavanje: Sve što vojska Srbije vidi da bi bila jača mi…

Dnevnik 17.09.2023
Ministar odbrane i potrepredsednik vlade Miloš Vučević istakao je za emisiju "Jutro" na Prvoj televiziji da će Vojska Srbije nastaviti da se naoružava gde god može kako bi bila slobodna i nezavisna, kao i da je bio ponosan nakon svih uspeha… »
Ministar Vučević najavio dalje naoružavanje: Sve što vojska Srbije vidi da bi bila jača mi ćemo nabaviti, FK-3 nam čuva…

Ministar Vučević najavio dalje naoružavanje: Sve što vojska Srbije vidi da bi bila jača mi ćemo nabaviti, FK-3 nam čuva…

Kurir 17.09.2023
Ministar odbrane i potrepredsednik vlade Miloš Vučević istakao je za emisiju "Jutro" na Prvoj televiziji da će Vojska Srbije nastaviti da se naoružava gde god može kako bi bila slobodna i nezavisna, kao i da je bio ponosan nakon svih uspeha… »
Ministar Vučević najavio dalje naoružavanje: "Jaka vojska je garant mira"

Ministar Vučević najavio dalje naoružavanje: "Jaka vojska je garant mira"

Telegraf 17.09.2023
"Bitna je poruka Đokovića i Avramovića "Slava bogu". To posebno nervira autošoviniste. Ministar odbrane i potrepredsednik vlade Miloš Vučević istakao je za emisiju "Jutro" na Prvoj televiziji da će Vojska Srbije nastaviti da se naoružava gde god… »

Vesti dana »