Povezane vesti

Vučić pokazao sat: Pokloniću ga prvom srpskom detetu koje se rodi na KiM u 2024. godini

Vučić pokazao sat: Pokloniću ga prvom srpskom detetu koje se rodi na KiM u 2024. godini

Politika 18.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pojasnio je da je sat koji nosi poklon od predsednika Češke Miloša Zemana, odgovarajući na optužbe Slobodana Georgieva da sat vredi 500.000 evra. - Sat je poklon mog prijatelja, predsednika Češke, Miloša… »
Nenadić: Bolje da Vučićev sat pokloni Vlada, nego da se pitamo odakle mu za otkup

Nenadić: Bolje da Vučićev sat pokloni Vlada, nego da se pitamo odakle mu za otkup

N1 Info 18.09.2023
Programski direktor nevladine organizacije Transparentnost Srbija (TS) Nemanja Nenadić ističe da po sadašnjem zakonu predsednik Srbije ne može da otkupi sat koji je u vlasništvu Republike Srbije. "Međutim, zanimljivo je što je Vučić rekao da će… »
Kako su mediji u regionu videli obraćanje Aleksandra Vučića

Kako su mediji u regionu videli obraćanje Aleksandra Vučića

N1 Info 18.09.2023
Sinoćno gostovanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića u emisiji Hit tvit na Pinku ispratili su regionalni mediji. Prvo je, kako piše Indeks, predsednik rekao da se očekuje da će prosečna plata biti 840 evra, te da će se posle nešto više od… »
Marketinški trik vam nije po zakonu, predsedniče

Marketinški trik vam nije po zakonu, predsedniče

Nova 18.09.2023
Sat koji je nekadašnji češki predsednik Miloš Zeman poklonio Aleksandru Vučiću nije u vlasništvu aktuelnog predsednika Republike, već države, pa ga po sada važećem zakonu ne može ni pokloniti prvorođenom detetu sa Kosova u 2024, kako je… »
„Vučić besan“: Kako regionalni mediji pišu o gostovanju predsednika Srbije na TV Pink?

„Vučić besan“: Kako regionalni mediji pišu o gostovanju predsednika Srbije na TV Pink?

Danas 18.09.2023
Sinoćno gostovanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića u emisiji Hit tvit na Pinku ispratili su regionalni mediji. Prvo je, kako piše Indeks, predsednik rekao da se očekuje da će prosečna plata biti 840 evra, te da će se posle nešto više od… »
Vučić pokazao sat: Pokloniću ga prvom srpskom detetu koje se rodi na KiM u 2024. godini

Vučić pokazao sat: Pokloniću ga prvom srpskom detetu koje se rodi na KiM u 2024. godini

Pravda 18.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pojasnio je da je sat koji nosi poklon od predsednika Češke Miloša Zemana, odgovarajući na optužbe Slobodana Georgieva da sat vredi 500.000 evra. - Sat je poklon mog prijatelja, predsednika Češke, Miloša… »
Vučić: Sat sam dobio od Zemana, pokloniću ga prvom srpskom detetu koje se rodi na Kosovu u 2024.

Vučić: Sat sam dobio od Zemana, pokloniću ga prvom srpskom detetu koje se rodi na Kosovu u 2024.

Danas 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da nosi sat koji mu je poklonio bivši predsednik Češke Miloš Zeman. On je u emisiji TV PInk „Hit Tvit“, odgovarajući na pitanje novinarke, koja je rekla da se ovih dana priča kako nosi sat… »
Vučić otkrio koliko košta sat na njegovoj ruci: "To je poklon, a ja ću ga dati prvom detetu koje se u 2024. godini bude…

Vučić otkrio koliko košta sat na njegovoj ruci: "To je poklon, a ja ću ga dati prvom detetu koje se u 2024. godini bude…

Blic 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je večeras u emisiji Hit tvit, a voditeljka ga je upitala za cenu sata na ruci koji je nosio. - Nije mi problem to da kažem. Reč je o satu, da bi ljudi znali, ja sam ga nosio i to je bila poruka jednom… »

Vesti dana »