Povezane vesti

Selfi sa predsednicom mađarske i liderima iz regiona! Vučić: Izuzetna prilika da se glas svih nas sa Zapadnog Balkana čuje…

Selfi sa predsednicom mađarske i liderima iz regiona! Vučić: Izuzetna prilika da se glas svih nas sa Zapadnog Balkana čuje…

Kurir 19.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić trenutno boravi u Njujorku gde će učestvovati na generalnoj debati Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Vučić se iz Njujorka oglasio na svom Instagram profilu. - Sa prijateljima i drugim liderima… »
Vučić: Ponovo će mi držati predavanje zbog Rusije, ali ja sam predsednik Srbije

Vučić: Ponovo će mi držati predavanje zbog Rusije, ali ja sam predsednik Srbije

Politika 19.09.2023
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da će mu večeras na skupu za Žozepom Boreljom ponovo evropski zvaničnici držati predavanja i pridike zbog neuvođenja sankcija Rusiji, ali da može samo tim povodom da… »
Vučić: Znamo kako smo prolazili sa sankcijama, što bismo mi u tome učestvovali

Vučić: Znamo kako smo prolazili sa sankcijama, što bismo mi u tome učestvovali

Euronews 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u Njujorku gde psisustvuje zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija rekao da ga narednih dana očekuju brojni važni sastanci među kojima su i ususreti s potpredsednikom Kine Hangom Žengom i… »
Vučić u UN: Ponovo će mi držati predavanje zbog Rusije, ali ja sam predsednik Srbije

Vučić u UN: Ponovo će mi držati predavanje zbog Rusije, ali ja sam predsednik Srbije

RTV 19.09.2023
NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je saopštio da je u Njujorku na brojnim susretima sa liderima regiona i šire razmenio mišljenja o najvažnijim pitanjima i mogućim rešenjima za neke od aktuelnih gorućih problema i da je zasedanje… »
Vučić: Opet će mi držati predavanje o Rusiji, ali…

Vučić: Opet će mi držati predavanje o Rusiji, ali…

Vesti online 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da će mu večeras na skupu za Žozepom Boreljom ponovo evropski zvaničnici držati predavanja i pridike zbog neuvođenja sankcija Rusiji, ali da može samo tim povodom da poruči da je on… »
Vučić iz Njujorka: Navikli smo na dvoličnost velikih! Slušaću predavanja zbog sankcija Rusiji, ali ja odlučujem o…

Vučić iz Njujorka: Navikli smo na dvoličnost velikih! Slušaću predavanja zbog sankcija Rusiji, ali ja odlučujem o…

Kurir 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se naciji iz Njujorka, gde učestvuje na 78. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Predsednik Vučić je, između ostalog, apostrofirao dvoličnost velikih sila, na koje smo mi Srbi navikli, i sve… »
Amerika šalje poruke o Vulinu i Kosovu: Šta Vučića čeka u Njujorku?

Amerika šalje poruke o Vulinu i Kosovu: Šta Vučića čeka u Njujorku?

Nova 19.09.2023
Aleksandar Vulin odlazi s mesta šefa BIA-e, tvrde mediji i pored Vučićevih demantija. Parada ponosa u Beogradu održala se prvi put bez napada na učesnike, među kojima je bio i američki ambasador Kristofer Hil. Srbija je u Briselu prihvatila daleko… »
Dačić se tokom prvog dana zasedanja gs UN u Njujorku sastao sa 18 šefova diplomatija (foto)

Dačić se tokom prvog dana zasedanja gs UN u Njujorku sastao sa 18 šefova diplomatija (foto)

Blic 19.09.2023
Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić je, prvog dana boravka u Njujorku, na marginama generalne debate 78. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija imao bilateralne sastanke sa ministrima inostranih poslova… »
Šef srpske diplomatije aktivan u Njujorku: Dačić imao sastanke sa 18 ministara spoljnih poslova! Evo i o čemu su…

Šef srpske diplomatije aktivan u Njujorku: Dačić imao sastanke sa 18 ministara spoljnih poslova! Evo i o čemu su…

Kurir 19.09.2023
Ivica Dačić, prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Srbije imao je, tokom prvog dana na marginama generalne debate 78. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija u Njujorku, bilateralne sastanke sa ministrima inostranih poslova… »
Dačić se u Njujorku sastao sa 18 ministara spoljnih poslova

Dačić se u Njujorku sastao sa 18 ministara spoljnih poslova

Beta 19.09.2023
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić sastao se sa ministrima inostranih poslova Kipra, Nepala, Jermenije, Burkine Faso i Ujedinjenih Arapskih Emirata na marginama generalne debate 78. zasedanja Generalne skupštine UN u Njujorku. Na susretu Dačića sa… »
Dačić se u Njujorku sastao sa 18 ministara spoljnih poslova

Dačić se u Njujorku sastao sa 18 ministara spoljnih poslova

Novi magazin 19.09.2023
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić sastao se sa ministrima inostranih poslova Kipra, Nepala, Jermenije, Burkine Faso i Ujedinjenih Arapskih Emirata na marginama generalne debate 78. zasedanja Generalne skupštine UN u Njujorku. Na susretu Dačića sa… »
"U BRISELU NIJE BILO POMAKA, ALI NE GUBIMO NADU" Todorov: Sleganje ramenima Žosepa Borelja ukazalo je na JASNU STVAR

"U BRISELU NIJE BILO POMAKA, ALI NE GUBIMO NADU" Todorov: Sleganje ramenima Žosepa Borelja ukazalo je na JASNU STVAR

Kurir 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić od juče boravi u Americi, gde će učestvovati na 78. zasedanju Generalne skupštine UN, a u četvrtak će se obratiti učesnicima. U Nujorku je i šef diplomatije Ivica Dačić. O diplomatskoj borbi Srbije za Kosovo… »
Sa kim se Dačić sastao na marginama Generalne Skupštine UN?

Sa kim se Dačić sastao na marginama Generalne Skupštine UN?

Danas 19.09.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić je, prvog dana boravka u Njujorku, na marginama generalne debate 78. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija imao bilateralne sastanke sa 18 šefova diplomatije, saopštilo je danas Ministarstvo… »
Danas zaseda generalna skupština Ujedinjenih nacija: Vučić predstavlja Srbiju, Bajden Ameriku, Kina tradicionalno bez Si…

Danas zaseda generalna skupština Ujedinjenih nacija: Vučić predstavlja Srbiju, Bajden Ameriku, Kina tradicionalno bez Si…

Dnevnik 19.09.2023
U Njujorku danas počinje 78. zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, na kojem će se okupiti više od 140 svetskih lidera i predstavnika država, među kojima i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, a očekuje se da među glavnim temama budu… »
Vučić u Njujorku na Šolcovom prijemu

Vučić u Njujorku na Šolcovom prijemu

Danas 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prijemu koji je priredio nemački kancelar Olaf Šolc, povodom 50. godišnjice članstva Nemačke u Ujedinjene nacije (UN) i pozvao Šolca da poseti Srbiju kako bi podrobno razmotrili sva pitanja od… »
Počinje zasedanje Generalne skupštine UN, Vučić na važnim sastancima o KiM

Počinje zasedanje Generalne skupštine UN, Vučić na važnim sastancima o KiM

RTS 19.09.2023
U Njujorku počinje 78. zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija na kojem će se okupiti više od 140 svetskih lidera i predstavnika država, među njima i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Tokom boravka u Njujorku, predsednik Srbije imaće… »
Vučić u Njujorku na prijemu kod Šolca, pozvao ga da poseti Srbiju

Vučić u Njujorku na prijemu kod Šolca, pozvao ga da poseti Srbiju

Sputnik 19.09.2023
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je u Njujorku prijemu koji je priredio nemački kancelar Olaf Šolc povodom 50. godišnjice članstva Nemačke u UN i tom prilikom pozvao je Šolca da poseti Srbiju. „Iskoristili smo priliku da razmenimo… »
Borba na ist riveru: Vučićeve diplomatske bitke za KiM u Njujorku! Amerika pokreće "tešku artiljeriju" na Kurtija!

Borba na ist riveru: Vučićeve diplomatske bitke za KiM u Njujorku! Amerika pokreće "tešku artiljeriju" na Kurtija!

Kurir 19.09.2023
Posle neuspeha sastanaka u Briselu, aktivnosti oko rešavanja kosovskog pitanja sele se u Njujork i to u sedište Ujedinjenih nacija. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić od juče boravi u Americi, gde će učestvovati na 78. zasedanju Generalne… »
Predsednik Vučić na prijemu kod olafa šolca u Njujorku: Srdačan susret, ponovio sam poziv kancelaru da poseti Srbiju (foto)

Predsednik Vučić na prijemu kod olafa šolca u Njujorku: Srdačan susret, ponovio sam poziv kancelaru da poseti Srbiju (foto)

Kurir 19.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je u Njujorku prijemu koji je priredio kancelar Savezne Republike Nemačke Olaf Šolc povodom 50. godišnjice članstva Nemačke u UN. - Srdačan susret sa Olafom Šolcom. Iskoristili smo priliku… »
Vučić: Srdačan susret sa Šolcom, pozvao sam ga da poseti Srbiju

Vučić: Srdačan susret sa Šolcom, pozvao sam ga da poseti Srbiju

Telegraf 19.09.2023
On je dodao da se sa nemačkim kancelarom saglasio da je 78. zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija odlična prilika za lidere sveta da se sastanu i otvoreno razgovaraju o realnim problemima "sa kojima se svi susrećemo" Predsednik Srbije… »
Srdačan susret sa Šolcom

Srdačan susret sa Šolcom

Politika 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prijemu koji je priredio nemački kancelar Olaf Šolc povodom 50. godišnjice članstva Nemačke u UN i pozvao Šolca da poseti Srbiju kako bi podrobno razmotrili sva pitanja od značaja za unapređenje… »
Vučić: Srdačan susret sa Šolcom, pozvao sam ga da poseti Srbiju

Vučić: Srdačan susret sa Šolcom, pozvao sam ga da poseti Srbiju

RTS 19.09.2023
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je prijemu koji je priredio nemački kancelar Olaf Šolc povodom 50. godišnjice članstva Nemačke u UN i pozvao Šolca da poseti Srbiju kako bi podrobno razmotrili sva pitanja od značaja za unapređenje… »

Vesti dana »