Povezane vesti

Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

BBC News 22.09.2023
Poslednjih godina na fasadama Beograda, ali i širom Srbije, sve je više murala posvećenih nedavno preminulim - zašto i kako nastaju? Ivan i Damir sa Novog Beograda bili su najbolji prijatelji od sedme godine, kada su u prvom razredu seli u istu… »
Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

Danas 22.09.2023
Ivan i Damir sa Novog Beograda bili su najbolji prijatelji od sedme godine, kada su u prvom razredu seli u istu školsku klupu. „To je drug za kog sam znao da ćemo se sigurno celog života družiti, zajedno proći sve, na istim klupicama kao kad smo… »
Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

Danas 22.09.2023
Ivan i Damir sa Novog Beograda bili su najbolji prijatelji od sedme godine, kada su u prvom razredu seli u istu školsku klupu. „To je drug za kog sam znao da ćemo se sigurno celog života družiti, zajedno proći sve, na istim klupicama kao kad smo… »
Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

Radio 021 22.09.2023
Poslednjih godina na fasadama Beograda, ali i širom Srbije, sve je više murala posvećenih nedavno preminulim - zašto i kako nastaju? BBC Ivan i Damir Ivan i Damir sa Novog Beograda bili su najbolji prijatelji od sedme godine, kada su u prvom razredu… »
Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

Umetnost: Murali kao moderni spomenici, zašto nas preminuli gledaju sa sve više zidova

Južne vesti 22.09.2023
BBC Ivan i Damir Ivan i Damir sa Novog Beograda bili su najbolji prijatelji od sedme godine, kada su u prvom razredu seli u istu školsku klupu. „To je drug za kog sam znao da ćemo se sigurno celog života družiti, zajedno proći sve, na istim… »

Vesti dana »