Povezane vesti

Ivica Dačić otkrio detalje iz Njujorka: Evo šta su svi sagovornici na Ist Riveru rekli. A imao je poruku i za Zoranu…

Ivica Dačić otkrio detalje iz Njujorka: Evo šta su svi sagovornici na Ist Riveru rekli. A imao je poruku i za Zoranu…

Kurir 24.09.2023
Kao što sam istog dana kada se predsednik Aleksandar Vučić obratio pred Generalnom skupštinom Ujedinjenih nacija rekao, to je bio najbolji govor jednog srpskog predsednika ili premijera na GS UN otkad ja pratim sve to, a vi znate da ja to pratim već… »
„Vučić održao partijski govor u UN, pamtiće ga samo režimski analitičari i Marko Đurić“

„Vučić održao partijski govor u UN, pamtiće ga samo režimski analitičari i Marko Đurić“

Nova 24.09.2023
"Partijski govor Aleksandra Vučića u Ujedinjenim nacijama koji ga je opet doveo na mesto predsednika Srpske napredne stranke ostaće zabeležen kao još jedan podsetnik o nerazumevanju sveta u kojem živimo i polažaju i ulozi Srbije u njemu", navodi se… »
Vučićeve poruke u UN dobra su politička investicija za sazivanje sednice SB o Kosovu! Sledi nova diplomatska ofanziva

Vučićeve poruke u UN dobra su politička investicija za sazivanje sednice SB o Kosovu! Sledi nova diplomatska ofanziva

Kurir 24.09.2023
Posle brojnih aktivnosti u sedištu UN i obraćanja predsednika Aleksandra Vučića na Generalnoj skupštini svetske organizacije, Srbiju čeka još jedna važna diplomatska ofanziva čiji je cilj takođe smešten na Ist Riveru u Njujorku, odnosno mestu… »
"Sednica saveta bezbednosti o Kosovu je kapitalno važna": Milivojević za "Blic TV": Vučić održao intrigantan govor, može…

"Sednica saveta bezbednosti o Kosovu je kapitalno važna": Milivojević za "Blic TV": Vučić održao intrigantan govor, može…

Blic 24.09.2023
U svom obraćanju na Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija (GS UN) predsednik Srbije Aleksandar Vučić najveću pažnju posvetio je poštovanju međunarodnog prava i principa proklamovanih Poveljom UN-a. Upravo su oni, ukazao je, prekršeni… »

Vesti dana »