Povezane vesti

Kamatirala je i Tako joj uzimala keš: Raskrinkani mutni poslovi Ane i Kačavende, evo šta su radile sa novcem

Kamatirala je i Tako joj uzimala keš: Raskrinkani mutni poslovi Ane i Kačavende, evo šta su radile sa novcem

Alo 25.09.2023
Marko Đedović otkrio sve radnje dve kume, te otkrio do sada nepoznate detalje. U emisiji "Izbacivanje" voditelj Darko Tanasijević je u Šiša baru razgovarao sa Markom Đedovićem, a osim takmičara Elite, na tapetu je bila i Ana Ćurčić. - Ti i… »
Ana je pljačkala i zelenašila Isplivali novi šok detalji o Slavniću i Ćurčićevoj, zajedno su Kačavendi radili o glavi

Ana je pljačkala i zelenašila Isplivali novi šok detalji o Slavniću i Ćurčićevoj, zajedno su Kačavendi radili o glavi

Alo 25.09.2023
Iako nije u Eliti, Ana Ćurčić i dalje je jedna od glavnih rijaliti tema. Voditelj Darko Tanasijević sinoć je u Šiša baru razgovarao sa Markom Đedovićem, a osim takmičara Elite, na tapetu je bila i Ana Ćurčić. - Ti i Milena ste spomenuli da je… »
Neka me vode na sud, imam dokaze Bebica pozvao Kuliće da ga tuže, ne odustaje od svoje istine o Mariji

Neka me vode na sud, imam dokaze Bebica pozvao Kuliće da ga tuže, ne odustaje od svoje istine o Mariji

Alo 25.09.2023
Bebica i dalje dosledan, rešeta Kuliće bez pardona. Voditelj Darko Tanasijević ugostio je sinoć u Šiša baru Nenada Macanovića. Osim tekućih tema, glavna je bila i ona o Kulićima. - Ko tu koga čačka, ti Miljanu ili ona tebe? - pitao je Darko… »

Vesti dana »