Povezane vesti

"Čekam da me neko probudi iz ovog košmara": Potresne reči supruge ubijenog Srbina - "Uvek ćeš biti najbolji tata na svetu"

"Čekam da me neko probudi iz ovog košmara": Potresne reči supruge ubijenog Srbina - "Uvek ćeš biti najbolji tata na svetu"

Kurir 26.09.2023
Stefan Nedeljković, kog je ubila tzv. Kosovska policija u oružanom okršaju u Banjskoj, ostavio je iza sebe tri ćerkice i suprugu. Supruga Stefana Nedeljkovića se oprostila od njega potresnim rečima. "Još uvek čekam da me neko probudi iz ovog… »
"Nadala sam se da ćeš izaći iz te začarane šume kao pobednik": Potresne reči supruge ubijenog Srbina iz Zvečana: Još…

"Nadala sam se da ćeš izaći iz te začarane šume kao pobednik": Potresne reči supruge ubijenog Srbina iz Zvečana: Još…

Blic 26.09.2023
Još uvek čekam da me neko probudi iz ovog košmara. Čekaću jutro. Neću da patetišem, znam da to ne voliš. Nadala sam se do poslednjeg trenutka da ćeš izaći iz te začarane šume kao pobednik. Jer to jesi, naš superheroj zauvek, sa osmehom koji… »
"Bio si najhrabriji čovek kog znam"! Potresne reči žene ubijenog Srbina na Kosovu: Uvek ćeš biti najbolji tata na svetu

"Bio si najhrabriji čovek kog znam"! Potresne reči žene ubijenog Srbina na Kosovu: Uvek ćeš biti najbolji tata na svetu

Mondo 26.09.2023
Oglasila se žena ubijenog Srbina Stefana Nedeljkovića na Kosovu. Oglasila se žena ubijenog Srbina Stefana Nedeljkovića na Kosovu. Stefan Nedeljković, kog je ubila takozvana Kosovska policija u oružanom okršaju u Banjskoj, ostavio je iza sebe tri… »

Vesti dana »