Povezane vesti
Bugari, optuženi u Britaniji da su ruski špijuni, pojavili se na sudu
Politika 26.09.2023
LONDON – Pet bugarskih državljana optuženih da su deo ruske špijunske mreže u Britaniji, čiji je zadatak da vrše nadzor i pribavljanje informacija o ciljevima, danas su se, video linkom, pojavili pred sudom u Londonu. Tri muškarca i dve žene optuženi su… »
Bugari optuženi da su ruski špijuni pred britanskim sudom: Pritvor do sledećeg izjašnjavanja
Euronews 26.09.2023
Pet bugarskih državljana optuženih da su deo ruske špijunske mreže u Britaniji, čiji je zadatak da vrše nadzor i pribavljanje informacija o ciljevima, danas su se, video linkom, pojavili pred sudom u Londonu. Tri muškarca i dve žene optuženi su za… »
Velika Britanija: Petoro Bugara branilo se ćutanjem pred sudom u Londonu gde odgovaraju za navodno špijuniranje za Rusiju
BBC News 26.09.2023
Petoro bugarskih državljana osumnjičeni su za špijuniranje u Velikoj Britaniji u korist Rusije, a na početku procesa pred londonskim sudom branili su se ćutanjem. Petoro bugarskih državljana našlo se pred sudom u Londonu, povodom optužbi da su u Velikoj… »
Vesti dana »

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 3 satajoš 1 povezana

(Video) "ruke čiste, a savest mirna": U jeku političke krize Dodik bere borovnice na Jahorini sa patrijarhom Porfirijem
Blic pre 4 satijoš 1 povezana