Povezane vesti

„Gledam njene drugarice, udaju se i kuće, a moja unuka dve godine leži u grobu“: Potresna ispovest babe na dvogodišnjicu…

„Gledam njene drugarice, udaju se i kuće, a moja unuka dve godine leži u grobu“: Potresna ispovest babe na dvogodišnjicu…

Nova 26.09.2023
Stojanka Đokić iz aleksinačkog sela Moravac na dvogodišnjicu monstrouznog zločina još jednom je progovorila o golgoti koju preživljava od dana kada je saznala da su joj sin Goran, snaha Gordana i dvadesetpetogodišnja unuka Lidija svirepo ubijeni… »
"Muke bi mi olakšali da dovedu Gorana da ga zapalim kao što je on moje troje": Baka Stojanka otvorila dušu

"Muke bi mi olakšali da dovedu Gorana da ga zapalim kao što je on moje troje": Baka Stojanka otvorila dušu

Telegraf 26.09.2023
"Pa toga ni u ratu nema, ubijaju ljude ali ih ne pale, pa to se ne radi ni najgorem neprijatelju a kakav čovek treba da budeš da to uradiš bratu i njegovoj porodici", kaže Stojanka. Stojanka Đokić iz aleksinačkog sela Moravac na dvogodišnjicu… »
"Dve godine plačem, suza više nemam": Baka Stojanka na godišnjicu smrti porodice Đokić koje je ubio, pa zapalio bivši…

"Dve godine plačem, suza više nemam": Baka Stojanka na godišnjicu smrti porodice Đokić koje je ubio, pa zapalio bivši…

Blic 26.09.2023
“Ja kukam jadna po kući svaki dan. Ništa nije lakše, još je teže i teže kako vreme ide. Nikad neću moći da zaboravim. Celu noć ne spavam. Dve godine plačem bez prekida, oči me bole, suza više nemam." Ovim rečima Stojanka Đokić iz Moravca… »
"Devojke se udaju i rađaju, a moja unuka leži u grobu" Majka Gorana Đokića slomljena od bola: Ubijeni su od bratovljeve…

"Devojke se udaju i rađaju, a moja unuka leži u grobu" Majka Gorana Đokića slomljena od bola: Ubijeni su od bratovljeve…

Kurir 26.09.2023
Stojanka Đokić iz aleksinačkog sela Moravac na dvogodišnjicu monstrouznog zločina još jednom je progovorila o golgoti koju preživljava od dana kada je saznala da su joj sin Goran, snaha Gordana i dvadesetpetogodišnja unuka Lidija svirepo ubijeni… »
2 Godine od monstroznog ubistva porodice Đokić: Džonić još tvrdi da su mu sve smestili, glumio ucveljenog rođaka, bio i…

2 Godine od monstroznog ubistva porodice Đokić: Džonić još tvrdi da su mu sve smestili, glumio ucveljenog rođaka, bio i…

Kurir 26.09.2023
Prošlo je tačno dve godine od monstroznog zločina na jugu Srbije kada je brutalno ubijena tročlana porodica Đokić iz Aleksinca nakon čega su njihova tela zapaljena i bačena u jamu na mestu Dudine bare u selu Moravac. Za to teško ubistvo u Višem… »

Vesti dana »