Povezane vesti

Kolege me se stide Uroš progovorio o poslu, pa otkrio da li se kaje zbog ulaska u Elitu

Kolege me se stide Uroš progovorio o poslu, pa otkrio da li se kaje zbog ulaska u Elitu

Alo 27.09.2023
Tokom sinoćne emisije ukućani "bele kuće" govorili su o svojim najvećim životnim greškama. Jedan od najmlađih članova Elite, Uroš Stanić, ne krije da grešaka ima na pretek, ali jednu ipak bez razmišljanja stavlja na prvo mesto. - Stupao sam u… »
Otac je pokušao da je siluje, a udala se sa 15 godina Tijana Dimitrijević ispričala svoju potresnu životnu priču

Otac je pokušao da je siluje, a udala se sa 15 godina Tijana Dimitrijević ispričala svoju potresnu životnu priču

Alo 27.09.2023
Tokom sinoćne emisije ukućani "bele kuće" govorili su o svojim najvećim životnim greškama. Na ovu temu Tijana Dimitrijević, učesnica Elite, imala je da kaže štošta, budući da je život ni najmanje nije mazio. - Meni je greška što nisam… »
Mogao sam da pevam Putinu Lepi Mića progovorio o najvećem propustu u karijeri

Mogao sam da pevam Putinu Lepi Mića progovorio o najvećem propustu u karijeri

Alo 27.09.2023
Tokom sinoćne emisije ukućani "bele kuće" govorili su o svojim najvećim životnim greškama. Dok je većina članova Elite govorila o teškim životnim trenucima koji su ih zadesili, Lepi Mića je istakao da najvećom greškom u životu smatra propust… »

Vesti dana »