Povezane vesti

Misteriozna osoba u crnom noću šeta ulicama Kovilja: Meštani preplašeni i zbunjeni (foto/video)

Misteriozna osoba u crnom noću šeta ulicama Kovilja: Meštani preplašeni i zbunjeni (foto/video)

Večernje novosti 28.09.2023
NEPOZNATA osoba obučena u crnu garderobu sinoć je snimljena na ulicama Kovilja. Foto: Printskrin/Instagram/192_rs Ovaj prizor veoma je zbunio prolaznike, a neke poprilično i uplašio. Na snimcima koji su objavljeni na Instagram stranici 192_rs, vidi se… »
"Šta je ovo? Ju, ju, ju" Bela maska, duga crna haljina, misteriozni maskirani čovek noćima šeta od Kovilja do Budisave…

"Šta je ovo? Ju, ju, ju" Bela maska, duga crna haljina, misteriozni maskirani čovek noćima šeta od Kovilja do Budisave…

Kurir 28.09.2023
Stanovnici Kovilja i Budisave navodno već danima viđaju nesvakidašnji prizor. Kako kažu, misteriozni čovek, obučen u crnu dugu haljinu sa rukavima, maskom na licu i kapuljačom na glavi, noćima šeta sam na relaciji Kovilj - Budisava. View this… »
Misteriozni maskirani čovek noćima sam šeta na relaciji Kovilj - Budisava

Misteriozni maskirani čovek noćima sam šeta na relaciji Kovilj - Budisava

Telegraf 28.09.2023
On je obučen u crnu dugu haljinu sa rukavima, ima kapuljaču i belu masku na licu. Stanovnici Kovilja i Budisave već danima viđaju nesvakidašnji i zastrašujuć prizor. Misteriozni čovek, obučen u crnu dugu haljinu sa rukavima, maskom na licu i… »

Vesti dana »