Povezane vesti

"Trudnu me je Davio i čupao za kosu!" Potresna ispovest u programu uživo - Aleksandra Nikolić optužila Cara za nasilje!

"Trudnu me je Davio i čupao za kosu!" Potresna ispovest u programu uživo - Aleksandra Nikolić optužila Cara za nasilje!

Mondo 30.09.2023
Aleksandra Nikolić iznela je niz optužbi na račun Filipa Cara u emisiji "Narod pita". Aleksandra Nikolić iznela je niz optužbi na račun Filipa Cara u emisiji "Narod pita". Pobednica Zadruge Aleksandra Nikolić nedavno je potvrdila da je u drugom… »
"Davio me je i čupao za kosu" Potresna ispovest Aleksandre Nikolić o nasilju Filipa Cara, trudnu je pao, htela da zove…

"Davio me je i čupao za kosu" Potresna ispovest Aleksandre Nikolić o nasilju Filipa Cara, trudnu je pao, htela da zove…

Kurir 30.09.2023
Aleksandra Nikolić koja je trenutno u drugom stanju optužila je svog bivšeg partnera Filipa Cara za nasilje. Ona je u emisiji "Zadruga - narod pita" ispričala da ju je Filip navodno davio i čupao i da jednom incidentu u Crkvenici zna i njegov otac. -… »
"Davio me je i čupao za kosu": Potresna ispovest Aleksandre Nikolić o nasilju Filipa Cara: "Kada je na mene trudnu nasrnuo…

"Davio me je i čupao za kosu": Potresna ispovest Aleksandre Nikolić o nasilju Filipa Cara: "Kada je na mene trudnu nasrnuo…

Blic 30.09.2023
Aleksandra Nikolić koja je trenutno u drugom stanju optužila je svog bivšeg partnera Filipa Cara za nasilje. Ona je u emisiji "Zadruga - narod pita" ispričala da ju je Filip navodno davio i čupao i da jednom incidentu u Crkvenici zna i njegov otac. -… »
(Video) "eksplodiram, ali borim se i za sebe i za svoje dete": Prvi intervju trudne Aleks Nikolić: "Ne pada mi na pamet da se…

(Video) "eksplodiram, ali borim se i za sebe i za svoje dete": Prvi intervju trudne Aleks Nikolić: "Ne pada mi na pamet da se…

Blic 29.09.2023
Aleksandra Nikolić, pobednica "Zadruge 6", prvi put je otvorila dušu o trudnoći i bivšem vereniku Filipu Caru. - Dobro se osećam. Srećna sam zbog trudnoće i što postati majka jedne prelepe devojčice. Trebalo bi da u ovom periodu budem… »
"Razmišljala sam da ne rodim bebu": Potresne reči trudne Aleksandre Nikolić u emisiji uživo: "Car mi je rekao -Meni se to…

"Razmišljala sam da ne rodim bebu": Potresne reči trudne Aleksandre Nikolić u emisiji uživo: "Car mi je rekao -Meni se to…

Blic 29.09.2023
Bivša rijaliti učesnica i pobednica "Zadruge 5", Aleksandra Nikolić, progovorila je o teškim trenucima i otkrila kako se osećala kada je saznala da je u drugom stanju. Ona priznaje da je, kada je saznala za trudnoću, s obzirom na okolnosti… »

Vesti dana »