Povezane vesti
Ko pčelama radilicama otima posao i pravi lažni med
RTS 01.10.2023
Bezbednost hrane je sve češće pod lupom javnosti. Poslednji proizvod čiji je kvalitet stavljen pod znak pitanja je med. Dok pojedini pčelari kažu da je tržište preplavljeno falsifikatima, kompanije za izvoz meda garantuju da sve rade po propisima. Ko je… »
Posle voća, „pod lupom“ se našao i med: Pčelari tvrde da je tržište puno falsifikata, izvoznici garantuju suprotno
Nova 01.10.2023
Bezbednost hrane sve češće je pod lupom javnosti. Poslednji proizvod čiji je kvalitet stavljen pod znak pitanja je med. Dok pojedini pčelari kažu da je tržište preplavljeno falsifikatima, kompanije za izvoz meda garantuju da sve rade po propisima. Ko je… »
Vesti dana »
Kecmanović posle poraza u suzama objasnio zašto mu tenis trenutno nije toliko bitan: "Za Božić sam..."
Telegraf pre 32 minutajoš 11 povezanih
"Dobar dan za Kinu i Rusiju" Kalas o Trampovim carinama koje prete evropskim zemljama: "Možemo ovo da rešimo unutar NATO"
Blic pre 7 satijoš 5 povezanih
Evo gde možete gledati uživo TV prenos utakmice Srbija - Mađarska na Evropskom prvenstvu u vaterpolu
Telegraf pre 2 minutajoš 6 povezanih
Danas nas očekuje maglovito jutro, uz sunčane intervale u toku dana
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 4 povezane
Danas je zimski Krstovdan – veruje se da ako je oblačno, zima će biti bogata snegom
RTS pre 47 minutajoš 1 povezana


