Povezane vesti

Depardje - nikoga nisam silovao: Javno pismo čuvenog francuskog glumca kojim opovrgava optužbe

Depardje - nikoga nisam silovao: Javno pismo čuvenog francuskog glumca kojim opovrgava optužbe

Večernje novosti 03.10.2023
Prvi put od kako je pre gotovo tri godine protiv njega pokrenuta tužba za silovanje, oglasio se čuveni francuski glumac Žerar Depardje (74) koji je u otvorenom pismu preko "Figaroa" poricao optužbe i isticao svoju nevinost. Žerar Depardje, Foto EPA -… »
Slavni glumac o optužbama za silovanje: Bio sam provokator, ali nikada predator

Slavni glumac o optužbama za silovanje: Bio sam provokator, ali nikada predator

Danas 03.10.2023
Francuski glumac Žerar Depardje prvi put se oglasio povodom optužbi za silovanje koje su pokrenute protiv njega. Naime, 14 žena je navelo da ih je on silovao u periodu od 2004. do 2022. godine. Među njima je i glumica Charlotte Arnould koja je tužbu… »
Glumac optužen za 13 uznemiravanja i jedno silovanje Isplivali svi detalji iz spavaće sobe, njegovo otvoreno pismo šokiralo…

Glumac optužen za 13 uznemiravanja i jedno silovanje Isplivali svi detalji iz spavaće sobe, njegovo otvoreno pismo šokiralo…

Alo 03.10.2023
Slavni francuski glumac Žerar Depardje tvrdi da nikada nijednu ženu nije napastvovao, a uskoro ga čeka suđenje sa koleginicom koja ga je optužila sa silovanje. Slavnog francuskog glumca Žerara Depardjea 2018. godine koleginica je optužila za… »
Otvoreno pismo Žerara Depardjea: Nikad nisam silovao i napastvovao ženu, sve me ovo iznuruje

Otvoreno pismo Žerara Depardjea: Nikad nisam silovao i napastvovao ženu, sve me ovo iznuruje

Vesti online 03.10.2023
Slavnog francuskog glumca Žerara Depardjea 2018. godine koleginica je optužila za silovanje, a zatim su optužbe stigle od još 13 žena za nedolično seksualno ponašanje. Ne može da peva Barbarine pesme “Oprostite što sam se ponašao kao dete”… »

Vesti dana »