Povezane vesti

Venecuela: Migrantkinja se porađala na krovu voza - „Plašila sam se da odem u bolnicu, vratili bi me"

Venecuela: Migrantkinja se porađala na krovu voza - „Plašila sam se da odem u bolnicu, vratili bi me"

BBC News 03.10.2023
Više od sedam miliona ljudi napustilo je Venecuelu od 2015. godine, prema Visokom komesarijatu za izbeglice Ujedinjenih nacija (UNHCR), zbog ekonomske krize, nedostatka pristupa javnim službama i nasilja. Johandri Pačeko se ukrcala na voz sa bolovima u… »
Venecuela: Migrantkinja se porađala na krovu voza – „Plašila sam se da odem u bolnicu, vratili bi me“

Venecuela: Migrantkinja se porađala na krovu voza – „Plašila sam se da odem u bolnicu, vratili bi me“

Danas 03.10.2023
Johandri Pačeko se ukrcala na voz sa bolovima u stomaku. Onom vrstom koju osećate kad ste trudni osam i po meseci. Nije ušla na vrata vagona da bi sedela na sedištu i gledala pejzaž između Irapuata i Matamorosa, od centralnog Meksika do njene… »
Venecuela: Migrantkinja se porađala na krovu voza - „Plašila sam se da odem u bolnicu, vratili bi me"

Venecuela: Migrantkinja se porađala na krovu voza - „Plašila sam se da odem u bolnicu, vratili bi me"

Radio 021 03.10.2023
Više od sedam miliona ljudi napustilo je Venecuelu od 2015. godine, prema Visokom komesarijatu za izbeglice Ujedinjenih nacija (UNHCR), zbog ekonomske krize, nedostatka pristupa javnim službama i nasilja. Courtesy of Alan López, coordinator of Casa… »
Venecuela: Migrantkinja se porađala na krovu voza - „Plašila sam se da odem u bolnicu, vratili bi me"

Venecuela: Migrantkinja se porađala na krovu voza - „Plašila sam se da odem u bolnicu, vratili bi me"

Južne vesti 03.10.2023
Courtesy of Alan López, coordinator of Casa Migran Johandri Pačeko dobila je kontrakcije na krovu voza kojim je pokušavala da stigne do američke granice Johandri Pačeko se ukrcala na voz sa bolovima u stomaku. Onom vrstom koju osećate kad ste trudni… »

Vesti dana »