Povezane vesti

Bilo je teško i stresno! Tanja Savić o 11 godina mlađem pilotu - Prvi susret kao u filmu, a evo da li ju je verio!

Bilo je teško i stresno! Tanja Savić o 11 godina mlađem pilotu - Prvi susret kao u filmu, a evo da li ju je verio!

Mondo 08.10.2023
Tanja Savić prvi put je pred kamerama progovorila o vezi s 11 godina mlađim pilotom Mukijem Bešićem. Tanja Savić prvi put je pred kamerama progovorila o vezi s 11 godina mlađim pilotom Mukijem Bešićem. Nakon teškog razvoda od Dušana… »
Tanja Savić progovorila o vezi s pilotom, pa spomenula venčanje: "Volela bih da imam još dece"

Tanja Savić progovorila o vezi s pilotom, pa spomenula venčanje: "Volela bih da imam još dece"

Večernje novosti 08.10.2023
TANjA Savić već nekoliko meseci uživa sa 11 godina mlađim pilotom Muhamedom Mukijem Bešićem, a sada je prvi put progovorila o odnosu sa njim. Foto: Pritnskrin Jutjub/IDJVideos.TV Kako kaže, dugo je krila vezu s njim. - Ne mogu da sakrijem sreću… »
"Odabrao je ženu koja ima prošlost": Tanja Savić prvi put o 11 godina mlađem dečku Muhamedu: "Mlađe je slađe, prvi…

"Odabrao je ženu koja ima prošlost": Tanja Savić prvi put o 11 godina mlađem dečku Muhamedu: "Mlađe je slađe, prvi…

Blic 08.10.2023
Pevačica Tanja Savić pronašla je svoju sreću pored 11 godina mlađeg pilota Muhameda Mukija Bešića. Tanja je sada prvi put progovorila o novoj ljubavi i izabraniku. - Ne mogu da sakrijem sreću. Mi smo se jedno vreme krili i bilo je jako teško i… »
Bilo je jako teško i stresno: Prvi susret bio je kao u fimovima: Tanja Savić progovorila o vezi sa Mukijem: Mlađe je slađe!

Bilo je jako teško i stresno: Prvi susret bio je kao u fimovima: Tanja Savić progovorila o vezi sa Mukijem: Mlađe je slađe!

Kurir 08.10.2023
Tanja Savić progovorila je o svim aktulenim temama iz svog života. Tanja se ogolila do koske i prvi put ispričala sve o emotivnoj vezi sa 11 godina mlađim pilotom Mukijem Bešićem. - Ne mogu da sakrijem sreću. Mi smo se jedno vreme krili i bilo je… »

Vesti dana »