Povezane vesti

Kapiten orlova otkrio detalje razgovora sa Novakom Evo šta ga je pitao i šta je tražio

Kapiten orlova otkrio detalje razgovora sa Novakom Evo šta ga je pitao i šta je tražio

Dnevnik 10.10.2023
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović podelio je detalje razgovora sa Novakom Đokovićem pre organizovanja dočeka. Tim Svetislava Pešića osvojio je srebro na Mundobasketu, Novak je trijumfovao na US openu, a do svetskog zlata… »
"Hteo sam da spustim slušalicu Đokoviću!" Bogdan Bogdanović otkrio kako umalo nije odjavio Novaka

"Hteo sam da spustim slušalicu Đokoviću!" Bogdan Bogdanović otkrio kako umalo nije odjavio Novaka

Večernje novosti 10.10.2023
Novak Đoković i košarkaši Srbije imali su svečani doček ispred Skupštine grada Beograda posle osvajanja Ju-Es opena i srebra na Svetskom prvenstvu u košarci. FOTO: FIBA.Basketball O emocijama na "balkonu šampiona" dugo će se pričati, a kapiten… »
Bogdan Bogdanović o razgovoru sa Novakom Đokovićem pre izlaska na balkon: Pitao je da li može da bude sa nama, hteo sam da…

Bogdan Bogdanović o razgovoru sa Novakom Đokovićem pre izlaska na balkon: Pitao je da li može da bude sa nama, hteo sam da…

Danas 09.10.2023
Kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović rekao je da je umalo prekinuo vezu kad ga je Novak Đoković pozvao da ga pitao da li može da se pridruži košarkašima na balkonu Gradske skupštine. Gostujući na podkastu Alesto, Bogdanović je… »

Vesti dana »