Povezane vesti

Slavko Banjac i ja smo se šminkali više nego pevačice! Keba otkrio ko je od njih "gori" - "Treba malo pojačati pigment"

Slavko Banjac i ja smo se šminkali više nego pevačice! Keba otkrio ko je od njih "gori" - "Treba malo pojačati pigment"

Mondo 10.10.2023
Keba otkrio da su on i Slavko Banjac dvojac koji je najviše napirlitan na estardi. Keba otkrio da su on i Slavko Banjac dvojac koji je najviše napirlitan na estardi. Folk pevač Dragan Kojić Keba važi za jednu od najnalickanijih estradnih ličnosti… »
Dragan Kojić Keba: Kao dete sam bio ružan, strašno ružan!

Dragan Kojić Keba: Kao dete sam bio ružan, strašno ružan!

Svet plus 10.10.2023
Pevač Dragan Kojić Keba je neko za koga svi znamo da voli da se "licka" i svima je dobro poznato njegovo ogledalce od koga se ne odvaja. Za sebe kaže da je kao dete bio ružan, strašno ružan... Jednom prilikom je Keba odgovarao na pitanja novinara pa… »
Hit! Dvojac koji je najviše napirlitan na estradi! Keba: Slavko Banjac i ja smo se šminkali više nego pevačice!

Hit! Dvojac koji je najviše napirlitan na estradi! Keba: Slavko Banjac i ja smo se šminkali više nego pevačice!

Kurir 10.10.2023
Folk pevač Dragan Kojić Keba važi za jednu od najlickanijih estradnih ličnosti, pa ga je kroz karijeru oduvek pratio glas da voli da se sređuje više od pojedinih koleginica, koje su maksimalno napirlitane i našminkane za scenu. O tome je jednom… »

Vesti dana »