Povezane vesti

Aleksandra Prijović: "Nisam samo srpska pevačica! Odrasla sam u Hrvatskoj, ja sam svačija"

Aleksandra Prijović: "Nisam samo srpska pevačica! Odrasla sam u Hrvatskoj, ja sam svačija"

Kurir 10.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović u razgovoru s hrvatskim medijima nakon zakazanog petog koncerta, rekla da ne voli da je iko "prisvaja" i da je ona "pevačica svih" Ona je boravila u Hrvatskoj gde je, tokom druženja s tamošnjim novinarima, komentarisala… »
Aleksandra Prijović ne želi da je iko prisvaja!

Aleksandra Prijović ne želi da je iko prisvaja!

Svet plus 10.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović ne želi da je iko prisvaja! Kad negde pročitam "srpska pevačica"... ja bih to izbacila. Ne volim da kažem da sam bilo čija - ja sam pevačica svih i volim sve. Aleksandra Prijović je boravila u Hrvatskoj gde je, tokom… »
Ono kad napišu "srpska Pevačica", izbacila bih to! Aleksandra Prijović za hrvatske medije - "Ja sam odrasla ovde"

Ono kad napišu "srpska Pevačica", izbacila bih to! Aleksandra Prijović za hrvatske medije - "Ja sam odrasla ovde"

Mondo 10.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović u razgovoru s hrvatskim medijima nakon zakazanog petog koncerta, rekla da ne voli da je iko "prisvaja" i da je ona "pevačica svih" Pevačica Aleksandra Prijović u razgovoru s hrvatskim medijima nakon zakazanog petog… »

Vesti dana »