Povezane vesti

Hamas objavio snimak taoca: Izvucite me odavde što pre (video)

Hamas objavio snimak taoca: Izvucite me odavde što pre (video)

Politika 17.10.2023
Islamistička militantna grupa Hamas objavila je video snimak koji prikazuje izjavu jednog od taoca koji su kidnapovani tokom razornog napada na Izrael 7. oktobra, Na snimku, koji je objavljen u ponedeljak, žena, čiju povređenu ruku pokazuje… »
Hamas: Bajden i SAD naseli na narativ Izraela

Hamas: Bajden i SAD naseli na narativ Izraela

RTV 17.10.2023
RAMALA, GAZA - Američki predsednik Džozef Bajden naseo je na narativ Izraela, a SAD su ''krivac u ratu protiv naroda Palestine'', rekao je danas portparol Hamasa Hazem Kasem. On je dodao da je stav SAD prema palestinskom narodu ''agresivan'' i da… »
Hamas: Amerika i Bajden naseli na narativ Izraela

Hamas: Amerika i Bajden naseli na narativ Izraela

Politika 17.10.2023
RAMALA – Američki predsednik Džozef Bajden naseo je na narativ Izraela, a SAD su „krivac u ratu protiv naroda Palestine”, rekao je danas portparol Hamasa Hazem Kasem. On je dodao da je stav SAD prema palestinskom narodu „agresivan” i da… »
Hagari o snimku talaca: Ovo je psihološki teror Hamasa nad građanima Izraela

Hagari o snimku talaca: Ovo je psihološki teror Hamasa nad građanima Izraela

Politika 17.10.2023
Islamistička militantna grupa Hamas objavila je video snimak koji prikazuje izjavu jednog od taoca koji su kidnapovani tokom razornog napada na Izrael 7. oktobra. Portparol IDF-a, Danijel Hagari, kaže da vojska nastavlja sa napadima na terorističku… »
Hamas objavio uslove za oslobađanje talaca! Otimali ih na festivalu u Izraelu i po kućama, a sad jedno traže da ih puste

Hamas objavio uslove za oslobađanje talaca! Otimali ih na festivalu u Izraelu i po kućama, a sad jedno traže da ih puste

Mondo 17.10.2023
Hamas je objavio uslove za oslobađanje talaca. Hamas je objavio uslove za oslobađanje talaca. Hamas je juče objavio prvi video snimak talaca koje je uzeo. Na snimku se vidi mlada žena za koju Hamas tvrdi da je talac u Gazi, prenose izraelski mediji… »
Hamas prikazao prvi video sa jednom od otetih žena

Hamas prikazao prvi video sa jednom od otetih žena

Vreme 17.10.2023
Izrael u ratu „Molim vas izbavite me odavde što brže možete“, kaže mlada žena sa plavim očima u videu koji je na društvenim mrežama objavio Hamas. Takav potez se očekivao. Islamistička organizacija Hamas koja vlada u Pojasu Gaze je prvi put… »
Hamas objavio prvi snimak taoca iz gaze: "Zovem se Mia, teško sam povređena i samo želim da vidim svoju porodicu ponovo!"…

Hamas objavio prvi snimak taoca iz gaze: "Zovem se Mia, teško sam povređena i samo želim da vidim svoju porodicu ponovo!"…

Blic 16.10.2023
Militantna organizacija Hamas, koja je otpočela rat na Bliskom istoku, napadom na Izrael 7. oktobra, objavila je prvi snimak jednog od navodnih taoca koje su oteli od početka sukoba. Kako se navodi na društvenim mrežama, Hamas je objavio snimak… »

Vesti dana »