Povezane vesti

(Video) Porodična kuća Jelene Bin Drai: nije ni slična onoj u kojoj danas uživa u Dubaiju: "Kada dođem u Žabalj i dalje…

(Video) Porodična kuća Jelene Bin Drai: nije ni slična onoj u kojoj danas uživa u Dubaiju: "Kada dođem u Žabalj i dalje…

Blic 21.10.2023
Bivša mis Jelena Jakovljević danas Bin Drai, rođena je u mestu Žabalj u kom se i dalje nalazi njena porodična kuća, koja nije ni nalik onoj u Dubaiju u kojoj danas živi. Ekipa emisije "Metar moga sela" koja se emituje subotom u 16 sati samo na Blic… »
(Video) "u odnosu na to Kako sada živi svi smo mi siromašni": Sugrađani o tome kako je nekada živela Jelena Bin Drai i…

(Video) "u odnosu na to Kako sada živi svi smo mi siromašni": Sugrađani o tome kako je nekada živela Jelena Bin Drai i…

Blic 21.10.2023
Put ka velikim snovima odveo je Jelenu Jakovljević, danas Bin Drai, u Dubai, gde preko 20 godina živi svoj život iz bajke. O bajkovitom životu sanjala je u svom rodnom mestu Žabalja koje se nalazi u Vojvodini, a koji je upravo zbog bivše misice… »
(Video) "mnogi se promene kada dođu do novca": O Jeleni Bin Drai pričaju oni koji je poznaju od malena i koji i danas imaju…

(Video) "mnogi se promene kada dođu do novca": O Jeleni Bin Drai pričaju oni koji je poznaju od malena i koji i danas imaju…

Blic 21.10.2023
Jelena Bin Drai rođena je u mestu Žabalj, a već 20 i nešto godina živi potpuno drugačijim životom. Ipak, neke navike nije pormenila, a svoje mesto često posećuje. Meštani ovog vojvođanskog mesta kažu da je slava i novac nisu promenili o čemu… »
(Video) "ostala sam bez oca pre četiri godine": Sanja Kužet se umalo rasplakala u emisiji "Balkanskom ulicom", nedelja 16.30…

(Video) "ostala sam bez oca pre četiri godine": Sanja Kužet se umalo rasplakala u emisiji "Balkanskom ulicom", nedelja 16.30…

Blic 21.10.2023
Gošća emisije "Balkanskom ulicom" Sanja Kužet ove nedelje u 16. 30 sati samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115 priča o svom privatnom životu koji inače drži daleko od očiju javnosti. Sanja Kužet poznato tv lice gošća je Blic televizije i… »

Vesti dana »