Povezane vesti
32. „Dani Zorana Radmilovića“: Slađani Zrnić „Zoranov brk“
Večernje novosti 23.10.2023
GLUMICI Slađani Zrnić pripala je nagrada za glumačku bravuru, „Zoranov brk“ za ulogu Rajke Radaković u predstavi „Gospođica“ koju je po delu Ive Andrića i dramatizaciji Vanje Ejdus, režirala i adaptirala Đurđa Tešić. Foto: Pozorište "Zoran Radmilović"… »
Zaječarskoj publici se predstavilo Narodno pozorište Republike Srpske – Banja Luka, predstavom „Gospođica“
Glas Zaječara 23.10.2023
Sinoć se, na 32. Festivalu „Dani Zorana Radmilovića“ zaječarskoj publici predstavilo Narodno pozorište Republike Srpske – Banja Luka, predstavom „Gospođica“, koju je prema delu Ive Andrića i dramatizaciji Vanje Ejdus, režirala i adaptirala Đurđa Tešić… »
Vesti dana »

Ovo je žena koja je poginula u bogatiću! Šetala sa sinom (3) kada je na njih naleteo vozač: Poznato stanje mališana koji je prevezen za Beograd (foto)
Kurir pre 53 minutajoš 4 povezane

Poznati lanac pekara pred bankrotom: Posle 74 godine postojanja zapali u finansijsku krizu
Blic pre 5 satijoš 1 povezana