Povezane vesti

Slovenija: „Izbrisan sam, ne postojim, kao da nikada nisam bio", kako žive žrtve „administrativne smrti"

Slovenija: „Izbrisan sam, ne postojim, kao da nikada nisam bio", kako žive žrtve „administrativne smrti"

BBC News 26.10.2023
Među 25.671 licem koje je zvanično izbrisano iz registra stanovnika sa stalnim boravkom u Sloveniji, nešto manje od pola je regulisalo vlastiti status za više od tri decenije od ovog nezakonitog čina. Bio je „etiketa grada", upravnik ljubljanskog… »
Slovenija: „Izbrisan sam, ne postojim, kao da nikada nisam bio", kako žive žrtve „administrativne smrti"

Slovenija: „Izbrisan sam, ne postojim, kao da nikada nisam bio", kako žive žrtve „administrativne smrti"

Radio 021 26.10.2023
Među 25.671 licem koje je zvanično izbrisano iz registra stanovnika sa stalnim boravkom u Sloveniji, nešto manje od pola je regulisalo vlastiti status za više od tri decenije od ovog nezakonitog čina. BBC/Jakov Ponjavić Bio je „etiketa grada"… »
Slovenija: „Izbrisan sam, ne postojim, kao da nikada nisam bio“, kako žive žrtve „administrativne smrti“

Slovenija: „Izbrisan sam, ne postojim, kao da nikada nisam bio“, kako žive žrtve „administrativne smrti“

Danas 26.10.2023
Bio je „etiketa grada“, upravnik ljubljanskog restorana gde su se gostili brojni važni političari i pomagao Košarkaški klub Olimpiju, ali ništa od toga nije pomoglo da Milan Ćulibrk ostane slovenački državljanin po proglašenju njene… »
Slovenija: „Izbrisan sam, ne postojim, kao da nikada nisam bio", kako žive žrtve „administrativne smrti"

Slovenija: „Izbrisan sam, ne postojim, kao da nikada nisam bio", kako žive žrtve „administrativne smrti"

Južne vesti 26.10.2023
BBC/Jakov Ponjavić Bio je „etiketa grada", upravnik ljubljanskog restorana gde su se gostili brojni važni političari i pomagao Košarkaški klub Olimpiju, ali ništa od toga nije pomoglo da Milan Ćulibrk ostane slovenački državljanin po… »

Vesti dana »