Povezane vesti

Šapić obišao radove na proširenju Smederevskog puta: "Kraj radova u februaru, smanjićemo gužve i ljudima olakšati…

Šapić obišao radove na proširenju Smederevskog puta: "Kraj radova u februaru, smanjićemo gužve i ljudima olakšati…

Blic 26.10.2023
Radovi na rekonstrukciji Smederevskog puta, odnosno proširenju ove važne saobraćajne deonice, koja će se nadovezati na proširen Bulevar kralja Aleksandra, olakšaće život građana i smanjiti gužve, najavio je tokom obilaska radova Aleksandar… »
Šapić: Od proširenja Bulevara kralja Aleksandra i Smederevskog puta svi su se sklanjali, što se mene tiče, sad krećemo i…

Šapić: Od proširenja Bulevara kralja Aleksandra i Smederevskog puta svi su se sklanjali, što se mene tiče, sad krećemo i…

Večernje novosti 26.10.2023
GRADONAČELNIK Beograda Aleksandar Šapić najavio je tokom obilaska radova na rekonstrukciji Smederevskog puta buduće proširenje ove važne saobraćajne deonice, koja će se nadovezati na proširen Bulevar kralja Aleksandra. Foto: Grad Beograd Kako je… »
Šapić: Od proširenja Bulevara kralja Aleksandra i Smederevskog puta svi su se sklanjali, što se mene tiče sad krećemo i…

Šapić: Od proširenja Bulevara kralja Aleksandra i Smederevskog puta svi su se sklanjali, što se mene tiče sad krećemo i…

Alo 26.10.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić najavio je tokom obilaska radova na rekonstrukciji Smederevskog puta buduće proširenje ove važne saobraćajne deonice, koja će se nadovezati na proširen Bulevar kralja Aleksandra. Kako je tom prilikom… »

Vesti dana »