Povezane vesti

Dolazi do velikih promena u vojnoj strategiji Zelenskog? Komandanti odbijaju naređenja za napad - veruje da će pobediti

Dolazi do velikih promena u vojnoj strategiji Zelenskog? Komandanti odbijaju naređenja za napad - veruje da će pobediti

Mondo 31.10.2023
Volodimir Zelenski neće ni da čuje za mirovne pregovore i i dalje veruje da može da pobedi u ratu. Volodimir Zelenski neće ni da čuje za mirovne pregovore i i dalje veruje da može da pobedi u ratu. Novinar američkog "Tajm" magazina Sajmon Šuster… »
Muke Zelenskog! Jedini još veruje u pobedu! Američki Tajm: Ne shvata da gubi, a za mirovne pregovore neće bi da čuje!

Muke Zelenskog! Jedini još veruje u pobedu! Američki Tajm: Ne shvata da gubi, a za mirovne pregovore neće bi da čuje!

Kurir 31.10.2023
Novinar američkog "Tajm" magazina Sajmon Šuster napisao je poduži članak o ukrajinskom predsedniku Volodimiru Zelenskom i njegovoj borbi za očuvanje nade u pobedu Ukrajine u ratu. Međutim, kako piše Šuster, koji je pratio Zelenskog tokom posete… »
"Zelenski jedini još veruje u pobedu": Američki "Tajm" o mukama ukrajinskog lidera: "Ne shvata da gubi, a za mirovne…

"Zelenski jedini još veruje u pobedu": Američki "Tajm" o mukama ukrajinskog lidera: "Ne shvata da gubi, a za mirovne…

Blic 31.10.2023
Novinar američkog "Tajm" magazina Sajmon Šuster napisao je poduži članak o ukrajinskom predsedniku Volodimiru Zelenskom i njegovoj borbi za očuvanje nade u pobedu Ukrajine u ratu. Međutim, kako piše Šuster, koji je pratio Zelenskog tokom posete… »
“Zelenski besan na Zapad, oficiri ga ne slušaju”

“Zelenski besan na Zapad, oficiri ga ne slušaju”

Vesti online 31.10.2023
Novinar američkog magazina “Tajm” Simon Šuster, napisao je veliki tekst o ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom i njegovoj bici da očuva nadu u pobedu Ukrajine u ratu Ne želi da odustane od borbe Smene na pomolu. Alu, kako piše Šuster koji… »
"Zavarava se, mi ne pobeđujemo, ali probajte njemu to da objasnite" Saradnici Zelenskog u panici: Slepo veruje, više nema…

"Zavarava se, mi ne pobeđujemo, ali probajte njemu to da objasnite" Saradnici Zelenskog u panici: Slepo veruje, više nema…

Alo 31.10.2023
"Zavarava se. Mi više nemamo opcija. Mi ne pobeđujemo, ali pokušajte to njemu da objasnite", kaže jedan od saradnika Volodimira Zelenskog. Novinar američkog magazina "Tajm" Simon Šuster napisao je veliki tekst o ukrajinskom predsedniku Volodimiru… »

Vesti dana »