Povezane vesti
Priština poručuje da više nema kompromisa i da je sastanak glavnih pregovarača 16. novembra
Sputnik 08.11.2023
Naredni sastanak glavnih pregovarača u dijalogu Beograda i Prištine biće održan 16. novembra u Briselu, najavio je danas zamenik Aljbina Kurtija Besnik Bisljimi. Bisljimi je na pres konferenciji rekao da je jedino što je dogovorio sa izaslanikom EU za… »
Francuz čuo o sve o kurtijevom teroru Petković upoznao Trokaza sa teškim položajem Srba na Kosovu
Alo 08.11.2023
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju dr Petar Petković razgovarao je danas sa specijalnim izaslanikom Republike Francuske za Zapadni Balkan Reneom Trokazom, koga je detaljno upoznao sa sitauacijom na Kosovu i Metohiji i ugrožnom bezbednošću srpskog… »
Vesti dana »

Borba sa požarima u Srbiji i Grčkoj, evakuacija ljudi u okolini Atine
BBC News pre 1 satjoš 27 povezanih

Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 27. jula do 3. avgusta)
Pressek pre 25 minutajoš 50 povezanih

Izrael uvodi taktičke pauze u Pojasu Gaze radi humanitarne pomoći; Izraelska vojska presrela brod sa aktivistima
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 25 povezanih

Požari u Srbiji: Kiša smirila situaciju u Prijepolju, vanredna situacija u Svrljigu i dalje na snazi
Naslovi.ai pre 1 satjoš 25 povezanih

"Lekari mogu da očekuju povećanje plata" Vučić: Imaćemo i novo porodilište! Do juna sledeće godine gotova deonica Čačak-Kraljevo
Kurir pre 5 minutajoš 17 povezanih