Povezane vesti

Brnabić: Policija utvrdila da je Miketić slagao o odjavi "fantomskog" glasača; Birački spiskovi se uvek mogu proveriti na…

Brnabić: Policija utvrdila da je Miketić slagao o odjavi "fantomskog" glasača; Birački spiskovi se uvek mogu proveriti na…

RTV 09.11.2023
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas na vanrednoj konferenciji za medije da je policija utvrdila da je poslanik Đorđe Miketić plasirao u javnost lažnu informaciju, a preneli opozicioni mediji, da je odjavio nepoznatu osobu sa svoje… »
"To je za mene kulminiralo 6. Novembra": Brnabićeva o Miketiću - Zamolila sam nadležne da izvrše vanrednu kontrolu

"To je za mene kulminiralo 6. Novembra": Brnabićeva o Miketiću - Zamolila sam nadležne da izvrše vanrednu kontrolu

Večernje novosti 09.11.2023
PREMIJERKA Srbije Ana Brnabić se tokom obraćanja medijima osvrnula na lažne optužbe koje su prethodnih dana izneli članovi opozicije. FOTO TANJUG/ VLADA REPUBLIKE SRBIJE/ PEĐA VUČKOVIĆ - Tema je jedna od najvažnijih o kojoj ćemo danas govoriti… »
Brnabić o navodnim fantomskim glasačima: „Policija utvrdila da je Miketić slagao“

Brnabić o navodnim fantomskim glasačima: „Policija utvrdila da je Miketić slagao“

Dnevnik 09.11.2023
BEOGRAD: Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas na vanrednoj konferenciji za medije da je policija utvrdila da je poslanik Đorđe Miketić plasirao u javnost lažnu informaciju, a preneli opozicioni mediji, da je odjavio nepoznatu osobu sa svoje… »
Tražila sam pomoć MUP-a kad sam videla da je vrag odneo šalu Brnabić raskrinkala gnusne laži Aleksića

Tražila sam pomoć MUP-a kad sam videla da je vrag odneo šalu Brnabić raskrinkala gnusne laži Aleksića

Alo 09.11.2023
Predsednica Vlade Ana Brnabić obraća se na konferenciji za novinare. Premijerka se medijima obraća u Vladi Srbije. - Tema je jedna od najvažnijih o kojoj ćemo danas govoriti. Mi smo se ponovo suočili sa optužbama da ubacujemo fanomske glasače… »

Vesti dana »